Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 36 hetes vagyok és meg nem...

Nina88 kérdése:

36 hetes vagyok és meg nem fordult meg a kisfiam. Az orvos azt mondta, hogy jövő héten megprobálják megfordítani. Volt mar valaki hasonló helyzetben? Ha igen, akkor nem veszélyes ez a megfordítós dolog?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

szerintem nem kell erőltetni ezt a megfordítós dolgot,ha akar, megfordul. még van ideje a kicsinek.

a "legrosszabb" esetben császárral szülsz és kész! :)

2014. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2014. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34. hét, szintén fejjel felfelé. A doki mondta, hogy ha nem fordul be, akkor császár. Nem említette, hogy bármit piszkálnának rajta.
2014. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ajánlották a fordítást, de én nem egyeztem bele (hú, de csúnyán néztek!).

Aztán befordult magától, de mégis császár lett.

Egyébként nem hinném, hogy veszélyes, mert ha nem sikerül, nem erőltetik, folyamatos uh ellenőrzés mellett csinálja két orvos, ha jól rémlik.

Találsz róla videót is a Youtube-on, ha érdekel.

2014. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. márc. 31. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne engedd,hogy megfordítsák! Először is ez neki borzalmas,másodszor meg,nem is biztos,h sikerül nekik!

Ha akar majd megfordul,nem értem miért ilyen erőszakosak az orvosok,valószínűleg belegabalyodott a zsinórba és az nem engedi mozogni,több kárt tennének szegénykémben,ha forgatnák kívülről!!!

Minden jót!

2014. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En sem engednem, ehhez jogod van.

Nekem sem fordult meg, de az orvos azt mondta, semmi baj, max. csaszar lesz. De nem akarta megforditani. (maganklinikan)

Vegul megfordult 38. het kornyeken.

2014. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
még van ideje megfordulni saját tapasztalatból mondom :) 36héten nekem se volt még megfordulva de még 38héten sem meg is lett beszélve a császár. mivel nem indult be időre így be kellett feküdnöm a kórházba ott derült ki hogy 39-40héten valamikor be fordult. de a végén mégis császár lett.
2014. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 38.héten fordult be magától,addig elvolt popón.És kicsi helye,rövid zsinórja volt doki szerint és még is befordult 3400grammal,56centivel a számára doki által kicsinek ítélt helyen.
2014. ápr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2014. ápr. 2. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!