Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell fejni és fagyasztan...

Miért kell fejni és fagyasztani a tejet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
h van elég tejed, nem kell fejni. ideális estebne beáll a kereslet kinálat., tehát pont annyi tejed lesz amennyi épp kell a babádnak. Ha nincs elég teje valakinek akkor kell fejni mert azzal lehet szporitani. Sok anyuka egyáltalán nem feji mivel pont annyi van amennyi kell.
2014. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 3 dolog miatt fejtem.

1., hogy legyen mindig kéznél, ha netán el kellene mennem itthonról és nem jönne össze 1 adagnyi tej.

2., Későbbre is gondoltam, mikor már nem lesz tejem, akkor nagyon jól jött a lefagyasztott, bár sajnos nem tettem el sokat

3., Nem volt rettentő sok tejem és így próbáltam szaporítani valamelyest.

2014. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

és elvileg műanyagban nem lehet tárolni

de ami gyógyszertárban van kis lefagyasztó zacskók, az nem műanyag?

vagy miben tároltátok?

2014. ápr. 26. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

100-as boltban kapható 1 decis műanyag, eldobható poharakban fagyasztottam, de ha nem akarsz erre költeni, jól kimosott joghurtospohár is megteszi, ezt a tippet a védőnőm adta.

2014. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Brendonban1500 ft 20 darabos anyatejtároló zacskó. Rá lehet írni, hogy mikor fejted és mennyit. Én szaporítás míatt fejtem, A lefagyott jó lesz főzelékbe.
2014. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En nem akartam fejni. Aztan mellgyulladasom lett, ilyenkor szoptatas utan uresre kell fejni. Attan azert fejtem, h ne gyulladjon be ujra. A tejet elraktam es hozzataplalasnal a fozelekbe kevertem...
2014. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gabi86 ***** válasza:
nekem pl éjjel is kellet fejnem mert arra szoktam ébredni hogy a mbetet a mellteró és még az ágy is tiszta tej lett.ojan (4 hós volt mire beállt)rengeteget fagyasztottam főzibe meg hogy később is legyen ha kell.szerintem lehet műanyagba mert védőnő nekem is a joghurtos poharat mondta.
2014. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

látom mindenképp jó, ha van fejve

de nekem oly bonyolult :(

olvastam az sem mindegy milyen sorrendben pakolod, rá kell írni melyik mikori, a baba növésével változik annak igénye és a termelődő tej szerkezetei is, ezért korábbiak már nem fogják a későbbi baba igényét kielégíteni, nem tudom milyen időközönként le lehet cserélni az egész elrakottat frissre, ne mikrózzuk, vízben olvasztani, stb stb stb


így is már annyi minden van, örültem volna ha ezt megúszom legalább

2014. ápr. 26. 23:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Egyáltalán nem muszáj neked is fejni attól hogy sokan félnek! Amit írtál igaz hogy változik a tej összetétele a baba igényei szerint így a több hónappal korábbi tej már nem elégíti ki az aktuális igényeit de mondjuk hozzátáplálásnál nem árt de csak magában már nem jó mondjuk 4 hónapos korban a 2 hónappal azelőtt lefejt tej már nem megfelelő s baba táplálására! Ne azért fejj mert más azt mondja, ha te bonyolultnak tartod és nincs us oka amiért csináld akkor nem kell!
2014. ápr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a tápszerben amúgy is jobban bízom, abban biztos benne van minden vitamin, kiegészítőnek akarom is használni, a tej meg nagyon függ a táplálkozástól.
2014. ápr. 27. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!