Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szoptatás után megfájdul a...

Ha szoptatás után megfájdul a babapocak, a következő szoptatásnál is fájhat a hasikája? Ilyenkor le kell inkább fejni, hátha az újonnan termelődött tej már másabb?

Figyelt kérdés
szerintem lilahagymát nem kellett volna ennem, a sosem hasfájós picikém (3 hónapos múlt) nagyon megszenvedett este a pocakjával (hastorna, és 1 órás vigasztalás segített neki csak, sosem sírt így, sosem volt még ilyen). most alszik, de félek, ha felébred, és cicit kap, megint lesz egy nagy sírás...
2013. szept. 1. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
En is jartam igy. En nem mertem meg kockaztatni, ugyhogy en lefejtem.
2013. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de egy aranyoska kérdésecske volt ez
2013. szept. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tán' valami baj van a cuki szavakkal? :)

------------------------------------------

valószínűsíthetően valami más bibi lehetett, mert 3 óra múlva mikor felébredt, és szopikázott, visszaaludt, és nem volt gond. (talán fogacska jön, talán sok volt a nap, és nyügi volt... nem tudom meg, max. ha sokszor lesz még ilyen az csicska előtti etetésnél) :)

2013. szept. 2. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!