Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vitamint szedjek hogy...

Gabi86 kérdése:

Milyen vitamint szedjek hogy ne legyen beteg?

Figyelt kérdés
Még csak 11 hós lesz a lányom és már 2x beteg(csak lázas volt először fél évesen meg most megint plusz most még köhög is meg a torka is piros).meg 2x volt csak nàthás.anyatejes és arra gondoltam hogy azért ilyen beteges mert nincs elég vitamin a szervezetemben.vagy miért van ez?

2014. ápr. 27. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem neked kellene vitamin, hanem a lányodnak. 11 hónaposan már nem tőled szerzi az immunitását, az anyatej nyújtotta immunvédelemnek mindössze az első 4-5 hónapban van szerepe. Most a kislányod immunrendszerét kell erősítened, hogy ne legyen ennyire beteges.
2014. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

11 hónapos, azt hittem 11 napos, hogy nem akarsz neki vitamint adni... kemény. az anyatejbe nem lesz több vitamin attól, hogy te szedsz vagy sem, ezért is van az, hogy fél éves kor után hozzá kell táplálni mert kifogy a szervezetéből a vitamin-ásványi anyagok (persze azok amik nincsenek a tejben).

szóval talán neki kéne adni. mondjuk cebion meg vigantol az alap, plusz vehetsz hozzá multi szuszpenziót

2014. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok betegség, nyugi. Amikor havonta hordtam a kicsit dokihoz, és egy éves koráig 4X kapott antibiotikumot, arra is csak azt mondta a doki h normális. A nagy hazahozza a betegséget az oviból, a kicsi pedig jobban lebetegszik, mert gyengébb az immunrendszere. Ennek ellenére azért kivizsgáltatom a kicsit (vérvétel, allergiateszt, stb), de ha nem találnak semmit (remélem), akkor el kell fogadni, h ez egy természetes folyamat, ahogyan az immunrendszerük erősödik a betegségeket legyőzve. Bár ugye mindannyian azt szeretnénk, hogy soha ne legyen beteg a gyerekünk...de a nátha meg vírusfertőzések elkerülhetetlenek.
2014. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

háát nemtudom azért nem is kevés betegség ez egy 11 hóstól..az enyém 2 éves koráig 1x volt beteg akkor is csak az orra folyt meg egy picit köhögött!2 évesen került be bölcsibe és ott is még az első fél évben csak orrfolyás és köhögés kombó volt ergo antibiotikum nem kellett neki!

Szerintem a Forevere Kids multivitamint vagy az aloe gélt adhatod neki!

2014. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy lehet e azért nem adtam neki.meg s védőnő azt mondta nem lehet.mondjuk arra nem emlékszem mikor volt ez kb 2-3hónapja.köszi a vàlaszokat.szerintem vkitől elkapta.mert járunk babák közé(ahol lakunk van rà lehetőség hogy anyukàk és babàk talizzanak meg jàtszanak) és ott egymàs játékaival jàtszanak(szàjukba veszik).
2014. ápr. 27. 15:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg még baba mama tornára is járunk oda is visz mindenki jàtékot és ugyan az a helyzet.megy a cserebere.
2014. ápr. 27. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!