Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyeden lévő apuka vagyok. A...

Gyeden lévő apuka vagyok. A kislányunk 9 hónapos elég sűrűn folyik az orra beteg. Sok gyümölcsöt zöldséget eszik kap c vitamint és mégis beteges. Immunerősitöt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Jobbulást kívánok a kislányodnak!

Fiamnak sokszor adtam a Multi Kid Vitamint mert sokszor betegeskedett.Megerősödött, lehet ettől.Egy próbát megér.

[link]

10hós baba anyuja

2010. jún. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vitacolan szirup, hivatalosan 1 éves kor van ráírva, de adható egy év alatti babának is. rengeteg vitamint tartalmaz, de a legjobb a természetes forrás,ami most pont aktuális a friss gyümölcs és zöldség formájában. legyetek sokat szabad levegőn is az is sokat számít, van nagyobb tesó és tőle kapja el, vagy csak nehezebben áll ellen, mondjuk ebben a a változó időben nem is csoda. még adhatsz neki esetleg cebion cseppet, ami c vitamin, de szerintem ha sok gyümölcsöt eszik akkor az nem szükséges.

üdv. 11 hós baba anyukája

2010. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy jön a foga? Lányom akkor volt folyamatosan beteg, folyt az orra, nátha szerű tünetek stb... Dokink azt mondta ilyenkor legyengül az immunrendszer és fogékonyabb a betegségekre. Különösebb teendő nem volt, ahogy kibújt a fog a tünetek alábbhagytak, viszont pár nap/hét múlva újra kezdődött amikor jött a következő fog. Sajnos lányunknak a füle is be szokott gyulladni :o(

Akármit is szeretnétek neki adni, mindenképpen orvostól kérj tanácsot, mit is javasol.

2010. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm kisfiának is fogzáskor folyt az orra állandóan.
2010. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Multikid szirupot javasolnám.
2010. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!