Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell egy kisbabához...

Miért kell egy kisbabához beszélni pelenkázás vagy etetés közben?

Figyelt kérdés
Közösségi oldalakon látok olyan videókat ahol valaki mindig beszél még az egy hónapos babához is. Úgysem érti amit mondanak neki, akkor minek?
2014. ápr. 28. 08:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy sem fogod kibírni, hogy ne beszélj hozzá. Még nagyon távoli ez neked mert csak novemberben fogsz szülni ha jól emlékszek. Idő közben még sok minden fog változni benned.:) Egyébként azt tervezted hogy mosolyogni sem fogsz rá?
2014. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne viccelj már! Megnézem én, hogy megállod hogy ne beszélj a gyerekedhez :D

Mindenesetre a szándékod elég gáz...

2014. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyõnyõrü anyuka leszel...
2014. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is elég nagy butaság hogy nem fog a gyerekéhez beszélni. én amikor a tesóimat tettem tisztába ő hozzájuk is mindig beszéltem hozzájuk. én azt tartottam abszurdnak sokáig hogy amíg a pocakban van a baba akkor beszélnek hozzá. nah akkor, lehet reagál, de nem látom és az sokkal furább. de már most ízlelgetem a szövegelést, még csak 24hetes vagyok.
2014. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ilyen erővel hónapokig soha ne beszélj hozzá, úgysem érti... agyrém, hogy ilyenek szülnek.
2014. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
94%

Ne etessétek a trollt, még megnő. :)

Kamukérdés, kamuanyukával. Szerintem nem is nő. :)

(jó, most úgyis megjön majd a kérdező, és határozottan kikéri magának, hogy ő márpedig tényleg terhes, de ugye mindannyian tudjuk, hogy ez bullshit.)


Egyébként, kérdező, legyél akármi is, hidd el, hozzád is beszélt édesanyád, azért, hogy később ilyen nagyon okos dolgok jöjjenek ki a fejedből, mint pl. ez a kérdés.

2014. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
De még az állatok is komunikálnak a kölykeikhez. Meg én mindent magyarázok. Ráfogsz jönni ha szülsz és nem mondják el,hogy mi fog történni milyen rossz,hogy csak teszik körülötted a tennivallókat. Én azt vallom senki sem tudhatja mit ért meg egy baba a beszédből. Én mindent mi fog történni. Meg alap dolgokat,hogy piros lámpánál nerm megyün át. Soha nem tudhatod mikor fog össze állni a dolog neki. A most 3 évrsem már egész korán megtanulta,hogy nem megyünk át piros lámpa mellett. Tudja,hogy hol kell megállnia ahol sokat sétállunk.
2014. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
hát szép kis anyuka lesz belőled ha a saját gyerekedhez nem beszélsz. hogy fog akkor majd meg tanulni beszélni? a nevére hallgatni? eleve nem is kellene gyereket szülnöd ilyen felfogással. de ahogy foglalkozol vele rá fogsz jönni hogy igen is kell vele beszélgetni főleg mikor sír már a pelenkázáskor vagy tán hagyod hogy végig sírja?
2014. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes módon eltűnt a terhes kérdező???
2014. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz hogyan tanul meg a gyerek beszélni? Ülsz felette némán és nézed? Miből tanul meg bármit is?? Az h nem válaszol még más, de el se hinnéd milyen hamar megértenek mindent. A másik meg a hangod alapján is megismer. Egyszerűen lehet fogalmazni az ilyen nőre mint te h H.Ü.L.Y.E. jobb szó erre nincs. :) Szerintem neked felesleges szülnöd. :D
2014. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!