Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekem 2 hónapos, apjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekem 2 hónapos, apjával szétmentünk. Hogy oldjam meg a gyerek láthatását? Apuka szeretné elvinni a kicsit 2 etetés között babakocsizni, én ezt annyira nem szeretném. Hogy szokták ezt megoldani? Mennyi gyerektartást illik kérni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Már miért ne vihetné el sétálni?

Tőled "vált el" nem a gyerekétől.

A fizetés 20-25%-a szokott lenni a gyerektartás, bár igazából megegyezés kérdése.

2010. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Azért egy 2 hónapos gyereket nem vagy még köteles odaadni...
2010. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Főleg ne ebben a hőségben vigye sétálni, szerintem is jobb megoldás, ha otthon látogatja a gyerkőcöt, ezt ő is megértheti , pár hónap és lehet vinni kisebb-nagyobb sétákra.
2010. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Az ilyen anyákat komolyan nem értem. Nemhogy örülnél, hogy az apa tartani akarja a kicsivel a kapcsolatot. Hány egyedül álló anya van, aki szeretné, ha lenne apja a gyerekének. Igaza van az elsőnek. A ti kapcsolatotok szakadt meg, nem az övék.

A másik meg, hogy odaadni nem akarod neki a gyerekét egy órára, de a gyerektartás kellene! Max. akkor érteném meg a húzódzkodásod, ha mondjuk apuka alkoholista, vagy agresszív lenne. De nem hiszem, hogy annyira rossz ember, ha látni akarja a gyerekét!

2010. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem amig ilyen pici a gyerek addig beszéld meg az apukával, hogy csak látogassa a gyereket de ne vigye el, ha te így látod jónak. Később meg kiderül, hogy hogyan tovább.
2010. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

ma 11:37

A gyerek 2 hónapos, nem 2 éves! Megértem a kérdezőt.

2010. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Én a 11:37-sel értek egyet. Akkor oké, ne vigye sétálni, de hagy mehessen el hozzá. Vagy akkor addig ne lássa a gyerekét, amig a kicsi 6 hónapos nem lesz? Vagy amíg tart a nyár?
2010. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mondd meg neki, hogy ez még nem való egy ekkora kisbabának, hisz odakint hőség van. Gondolom szereti a kicsit, azért tartja a kapcsolatot, jót akar neki, úgyhogy meg fogja érteni.

Ha egyedül akar lenni a babával - és szerintem ez a célja a babakocsizással -, akkor szorítsd össze a fogad, és ajánld fel, hogy te majd átmész egy mások szobába, takarítasz vagy akármi... tudjatok kompromisszumot kötni.

2010. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én valamiért úgy érzem, hogy a kérdező nem a hőség miatt nem akarja oda adni a gyereket. Ha meg mégis, akkor nem muszáj a legnagyobb melegben. Lehet kompromisszumot kötni.

Meg lehet beszélni az apukával, hogy akkor vigye mikor már nincs olyan meleg, és igazodjon a baba napirendjéhez.


Másrészt én sem értem. Mi ugyan nem váltunk el, de én nagyon örültem mikor a férjem elvitte a gyereket sétálni egy fél órára, vagy egy órára.

Én nem értem, hogy ennyi időre miért ne vihetné el az apuka.?

Kivéve persze ha alkoholista vagy agresszív. De nem hinném, hogy olyan rossz ember lenne, ha ennyire kötődik agyerekéhez.

2010. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Velem volt agresszív nem a gyerekkel. Természetesen a baba kora az oka amiért nem nagyon szeretném hogy elvigye magával akárhová is! Mert ő a saját otthonába is elvinné. Mert még anyatejes a drágám. Nyilván ha már kanállal eszik, ebbe is belemegyek, de majdnem hogy újszülött még, azért ne vigye már el órákra, megfogni sem tudja stabilan.

Természetesen örülök ha törődik vele, nem gyűlölettel mentünk szét.

2010. júl. 21. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!