Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kislányom feneke...

5 hetes kislányom feneke nagyon kipirosodott és apró pöttyök is vannak rajta, nem értem miért mert rendszeresen cserélem a pelusát. Valami ötlete van valakinek, mivel múlna el leghamarabb és hogy mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Pelenkakiütés.Új féle pelus.Sudocrem,canesten,neogranormon,bepathen.Kinek mi válik be.
2014. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk ugyanez volt és vettem a dm-be pelenkakiütésre való popsikrémet 2 nap után szépen el múlt jól bevált!

2014. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor felváltva használtam sudocream-et ,és hintőport,mikor hintőporoztam szabadon hagytam hogy levegőzzön kicsit,persze betakarhatod,hogy ne fázzon meg,csak tegyél alá vmit,ha épp pisil,kakil,de a friss levegő mindenképp jót tesz.
2014. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is pelenkakiütés. Okozhatja az is, hogy érzékeny az adott pelenkára. Lehet, hogy Sudocrem és társai már nem elengendőek, főleg ha piros és sebes, akkor már érdemes gombaölővel kezelni. Van aki a Canestent ajánlja erre, van aki a bóraxos krémet. Kamillás lemosás, sok szellőztetés is segíthet.
2014. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!