Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A morcos kisbabák később sem...

A morcos kisbabák később sem lesznek mosolygósak?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm kislánya egyfolytában mosolyog mindenre és mindenkire, ha kell, ha nem. 8-9 hónapos.


Ugyanennyi idős György herceg, az angol királyi családból. Most, hogy mindig mutatták az ausztáliai útjuk során, egyszer sem mosolygott.


2014. ápr. 29. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha én lennék György herceg, én se mosolyognék.
2014. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D
2014. ápr. 29. 16:48
 3/11 anonim ***** válasza:

1-es ezt hogy érted hogy nem mosolyognál? :)

Az én babám 6,5 hónapos egészna vigyorog még akkor is mikor csak néz maga elé és elkezd mosolyogni. Tök cuki. Volt egy időszak mikor félt idegen emberektöl de már rájuk is pár perc elteltével vigyorog és sikogat. De van mikor olyan morcos hogy egy fél napon keresztül nem mosolyog.

Lehet nem jött be neki az utazás :)

2014. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
György herceg elfáradt valószínűleg,amúgy szerintem nincs miért nem mosolyognia egy hercegnek...Nem minden baba vigyorog egésznap,ez teljesen személyiségfüggő,enyém annyira el volt foglalva mindennel(6 hónaposan mászott,meg felált,tevékenykedett egésznap),látszott,hogy komolyan agyal a következő lépésen,nem vigyorgott egésznap
2014. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

nekem nem tűnik morcosnak

2014. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az,h. készült szerencsétlenről egész életében 15 kép és ebből 10-en nem mosolyog,az nem azt jelenti,h. morcos baba. Mivel a fénykép EGYETLEN pillanatot örökít meg,nem tudsz belőle semmi objektívet leszűrni!
2014. ápr. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


és íme 2 ellenpélda is. nem kellett nagyon keresnem.

2014. ápr. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fotók tényleg nem adjak vissza a baba kedvét. Az én fiam pl. Ha előkerül a fényképezőgép, rögtön elkomorul, mert annyira érdekli a szerkezet. Szóval.róla elég nehéz mosolygós képet csinálni, pedig alapból egy jokedelyu baba!
2014. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Néztem a híradásokban is, mikor videofelvételt mutattak róla, nem csak egy fotót, mindig komoly volt.

A 6-os által belinkelt képen még csak a keresztelője volt, 3 hónapos volt, az még nem igazi mosoly.

A másik meg csak egy eljátszott jelenet a hercegi párra hasonlító emberekkel.

2014. ápr. 30. 13:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval a 7-es által belinkelt képek ilyenek.
2014. ápr. 30. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!