Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezdődött babátoknál a...

Maszatka87 kérdése:

Hogy kezdődött babátoknál a tojásfehérjeérzékenység és mikor? Sárgáját gondolom adhatok neki, de elég ha szétválasztom a tojást, félek hogy esetleg az a kevés fehérje is betesz neki?

Figyelt kérdés
Fiamnál 18hósan tejfeherje allergiát állapítottak meg (6os skálán 6osat produkált aranyom, mellette egy nagyon csekély tojásfehérje allergia), utasítás tejmentes diéta, totál betartjuk még senkinek sütőpor, vanillincukor is le lett cserélve, egy hónapig minden ok, most kb hetente egy nap éjjel hányás, nappal szószerint tokától bokáig fisi fosi ..., arról nem szóltak hogy kerüljük a tojást is, a tippem h ez lehet a baj, de létezik h csak így hetente üti ki? Én már nagyon ki vagyok, remélem nem vmi újabb allergia ... hasonló cipőben járók segítsetek!

2014. ápr. 30. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudok a kérdésedre válaszolni, de esetleg próbálkozhatnál különböző élelmiszerekkel. Úgy értem, hol itt veszel kenyeret hol ott stb. Nekünk almával volt problémánk, ha x boltban vettem a gyerek csupa pötty lett ha zöldségesnél vettem semmi baj nem volt. Pedig mindig megmostam, megpucoltam, megtöröltem az almát és még is ha x boltban vettem jöttek a pöttyök. Valamint írjad, hogy mikoe mit eszik hátha megtudod figyelni mi okoz bajt. Próbáld ki hogy neme szik tojást azon a héten van e változás. Mondjuk én elmennék gasztróra ha egy hónapon keresztül heti egyszer hány a gyerek és fosik is.
2014. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, a gasztrot már egyszer megjártuk, ott derült ki, hogy minimális tojásfehérje érzékenysége is van, de semmi diétát nem írtak arra ki, csak a tejre, de már nem adok neki tojásosat, azaz csak tojáspótló port...

Gasztrot felhívtam, azt mondták próbáljuk meg a tojásmentes életet, egyelőre okés a dolog.

2014. máj. 4. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!