Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivel játszott a babám? Vajon...

Kivel játszott a babám? Vajon léteznek képzeletbeli barátok?

Figyelt kérdés
16hós.Ritkàn jàtszik el egyedül,de most legalàbb negyed óràt eljàtszott a poharaival.Egymàs mellè tette öket,majd ràjukmutatott mindig,ès mondta,hogy adoda.(NEM tudom kinek mondhatta?)Ezt jàtszotta vègig.Màsik szitu,règebben törtènt,amikor papirdarabokkal jàtszott a szobàjàban,de 20percet biztos.Soha nem szokott.Be be nèzegettem,de nem mentem be,csinàltam a dolgom.Aztàn egyszercsak kirohant,megàllt az elöszobàban,nèzte a bejàrati ajtót,mintha elment volna valaki,aztàn bejött a màsik szobàba...
2014. ápr. 30. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még 4-5 évesen is lehetnek képzeletbeli barátai. Ez nem szokatlan. A gyerekek fantáziája nagyon élénk, és az álmaikat is sokszor valóságnak hiszik.
2014. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmilyen "szellemes" mesét ebbe belegondolni. Elképzelte, hogy valakikkel teázik, de se nem képzeletbeli barát, se nem egy szellem.

Szerintem te is játszottál ilyeneket egyedül. Így fejlődik.

2014. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Én hiszek abban, hogy ők még rendelkeznek azzal a képességgel, hogy látnak olyat is, amit mi felnőttek már nem, és ezért nem is hisszük el.
2014. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze,csak felvetödõtt bennem.Nem akarok ezzel komolyabban foglalkozni.Olyan èdesen jàtszott,csak megmosolyogtam.Annyira cuki volt.Eddig is csinàlt hasonlókat,csak most kezdett el jobban beszèlni,ès igy kommentàlta a dolgokat.Emiatt figyeltem fel rà. :)
2014. ápr. 30. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyukám elmondása szerint nekem is voltak képzeletbeli barátaim. Nem emlékszem rá, mert kicsi voltam.

De normális lettem. :)

2014. máj. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!