Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan nem fedezte fel a...

3 hónaposan nem fedezte fel a kezét, nincs elkésve?

Figyelt kérdés
Nagyobbik lányom ennyi idősen már rég felfedezte. Rendben van, hogy minden baba más, de mindehol azt olvasom, hogy ilyenkor már nézegetik a kezüket. Ő meg semmi jelét nem mutatja. Ez baj? Más babája is ilyen volt? Lehet ezt egyáltalán valahogy ösztönözni?
2014. máj. 2. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs elkésve,miért is lenne? Egyébként a lányom is három hónapos pont és még ő sem nézegeti,de más játékot követ a szemével. A nagyobbik fiam sem nézegette ennyi idősen erre jól emlékszem mert én is folyton azt bújtam mikor mit kell csinálnia a nagy könyv szerint. Szerintem ne stresszelj ezen, majd mindennek eljön az ideje :)
2014. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyem meg 2,5 hosan neha-neha ranezett es azota se foglalkozik vele. Most 4 hos.
2014. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam is csak 4 hónapos kora körül fedezte fel a kezeit. Próbálj érdekes játékokat rakni fölé.
2014. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lánykám most 3 hónapos, és még nem fedzete fel. Egyszer-kétszer ránézett, de ennyi. Én nem aggódom, majd felfedezi. Első babám, így nincs viszonyítási alapom.
2014. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, most megnyugodtam. :) Ugye én a másik lánykámhoz és a nagykönyvhöz tudok viszonyítani.


Van itt neki csörgős labda, pillangó, csiga, stb. vicik-vacak ami után tud majd nyúlni :) De még a kezét se nagyon látta meg, csak annyit tudhat róla max, hogy finom :D Na de majd hamarosan.

2014. máj. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!