Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1-es pampers premium care...

Az 1-es pampers premium care mennyibe kerül most a dm-be? Hány db-os? Megéri újszülött kisfiúnak beruházni rá?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos csöppet se voltam megelégedve ezzel a pelussal,a sima sokkal jobb
2014. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36-38 db ha jól emlékszem, de talán még annyi sem és 2300-2400ft. A sima tényleg sokkal jobb, 40db 2000 az Intersparban.
2014. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabszem ***** válasza:
a sima is jó, meg a Libero is. mi 2-es pelussal kezdtünk , mert nagy baba volt. 4080 gramm/57 cm
2014. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is imadtam ezt de valoban semmivel nem jobb a sima pampersnel. :-) volt itthon egy csomaggal ebbol is abbol is. :-) de nem eszleltem kulonbseget. De az tuti h ujszulottnek ezek a legjobbak. Marmint a sajat tapasztalataim szerint. :-)
2014. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be a pampers premium care, mi liberot használtunk, a maradékot pedig eladtuk ebből. Van 33 db-os és 78 db-os is az 1-es premium care-ból, árat pontosan nem tudok mondani. De mindenképp lépj be a bababónusz programba, egyszerre kapsz ingyenes kuponokat, amiket fel tudsz használni ehhez is például.
2014. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 72 darabosat vettem 4600 Ft volt akkor. Én sem voltam maximálisan megelégedve vele, az anyaga és a nedvszívása szuper, de a pelenka kiképzése szörnyű, nem marad rendesen a helyén és a combjánál nálunk többször kifolyt, a Libero jobban illeszkedett, de a nedvszívása szerintem rosszabb, a zöld Pampers bejött nálunk is, de vegyél 2-3 félét és kitapasztalod, ami nem jön be abból nem veszel többet.
2014. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja tényleg 78 db volt benne, nem 72, kevertem valamivel.
2014. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!