Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkát ajánljátok...

Melyik pelenkát ajánljátok kezdésnek egy újszülött kisfiúnak? Huggies, Libero, Pampers? Láttam Liberoból olyat aminek a köldökrésze kicsiphető így nem zavarja azt. Érdemes megvenni vagy a másik is tökéletesen megfelel?

Figyelt kérdés

Már vettem egy csomag Pampers newborn-t.

Köszi!

34 hetes km


2009. ápr. 12. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én huggies-t használtam amikor nagyon pici volt, de a kórházi libero is nagyon jó volt. Nekem nam nagyon jött be a pampers, mert mindig kifolyt a kaki felül. Annak a derék része nem gumis. De minden babának más a felépítése, lehet hogy nektek pont az lesz a jó. Szerintem az ilyen köldökrészen kicsíphető pelenka meg fölösleges, mert én szerettem, hogy van egy plussz réteg előtte. Ilyen kicsinek úgyis minden kaja után peluscsere van, úgyhogy attól se kell tartani hogy annyira tele lenne a pelus, hogy a pisibe álljon.
2009. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a pampers-t használtuk. A gyerekorvos azt mondta, gézdarabot kelltenni a köldökcsonkra, de ne ragasszuk le. Így a pelus tartja ott. És minden peluscserénél váltottuk a gézlapot is. A kipisilés meg sztem minden pelusból megtörténik, de én nem váltogattam a márkákat kb. 3 hónapos koráig.
2009. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén ezt a pelust használtam, és tökéletes volt! Sosem folyt belőle ki semmi, pedig tudnak ám termelni szépen! :) asszem ez az egyik legdrágább, de ha megengetheted , vedd ezt, főleg ha neked is beválik. Sosem volt ennek a pelusnak, bepanten krémnek és a gyakori tisztábatevésnek köszönhetően kiütése vagy piros popója. Boldog bébivárást és sok örömöt!
2009. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó babázást nektek!
2009. ápr. 12. 10:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindíg Huggiest használtam újszülött kortól, amíg pelust használtak. (A fiam éjszaka elég sokáig)

Nagyon meg voltam vele elégedve.

2009. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

A Huggies nagyon vacak, akit csak ismerek, mindenki ezt mondja róla... Brrrr. Állandóan kifolyik belőle a pisi, szóval azt nem ajánlom. Újszülöttnek legjobba Pampers newborn, utána pedig a Libero. A Pempers-nél is csak az újszülött pelus használható.

Viszont a Liberóval egy kategória a Pennyben található pelus, csak jóval olcsóbb.

2009. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

én minda 3 gyereknél huggies newborn-t használtam és nagyon bevált, szerettem (pedig különböző alkatúak voltak a babáim).

a derékrészen és hátul is gumis, nem voltak balesetek vele.

az ismerőseim többsége is ezt használta eleinte (3-asmérettől már nem gumis hátul, azt a méretet már nem szerette senki)

2009. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Huggies newbornt használtam én is, 3-mas méretből a Libero válik most be. Könnyű szülést és minden jót a babádhoz.

3 hónapos kicsi fiú anyukája

2009. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi nektek is! Jó babázást!
2009. ápr. 12. 13:00
 10/12 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy az elején válaszolóknál, akik huggiest használnak nincs lepontozás, a vége felé meg le lettek húzva a válaszolók...
2009. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!