Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettetek már Babylove cumit...

Vettetek már Babylove cumit babátoknak? Ugyanolyan jó mint a márkásabbak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hónapos lesz a jövő héten. A babacsomagba volt egy Mam start cumi 0-2 hónapos korig. Vennék neki újat, de bolond lennék 2 cumiért 2 ezer forintot kiadni. A Babylove jó áron van, 600 Ft/2db.

2014. máj. 3. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi azt pont nem próbáltuk, de volt itthon avent, tommee tippee, nuk, neve nincs és mam, és egyedül a mam-osat fogadta el, így maradtunk annál. Szerintem ugyanolyan jó a babylove-s is, ha elfogadja a kislányod.
2014. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen ha nem fogadja el akkor én is maradok a Mamosnál. De egy próbát megér.
2014. máj. 3. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt adtam újszülött cuminak, mert abból van nagyon picike. A következő méretnél Mam volt itthon, kifőztem, kipróbáltam, az lett a kedvenc. Örülök is neki, mert a nagyobbik fiam a méregdrága Avent cumit szerette. A szomszédom ajánlotta, nála mind a két lánya végig Babylove cumikat használtak.
2014. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi mamról váltottunk babylovera, mikor is kisfiam egy héten belül két drágább fajta mam cumit rágott szét. Lehet kapni olyat aminek a cumi része pont olyan mint a mamnak, nem volt probléma, rögtön elfogadta.
2014. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokáig Nuk cumit vettünk a kislányunknak, utána Babylove szilikonosra váltottunk, mert 2 naponta kiharapta a cumit :-(.


Próbáljátok ki, ha nem jön be neki, néztek másfélét.

2014. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 2 éves, és eddig mindig avent cumit vettünk neki (elég nagy cumis). A legutóbb majdnem rosszul lettem a 2200 forintos árától (ha csak az lenne jó, megvennénk neki azt is). Észrevettem a Babylove cumit (úgy ahogy írod 600 forint 2 db), és inkább próbaként vettem neki. Először ízlelgette, nézegette, egyiket kivette a szájából, a másikat visszatette, de végül a babylove megtetszett neki! Azóta is az van a szájában. :) Ugyanolyan jó, mint az aventes, csak jóval olcsóbb. Szerintem itt is a márkát fizeted meg, meg a boltok hasznát.
2014. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!