Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babylove pelenka jó lesz...

Babylove pelenka jó lesz újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Kisfiú lesz ha számít a neme. Kislányommal az elején a liberót használtuk de nem voltam elájulva tőle. elég sokszor átázott és ezt most szeretném majd kihagyni. Esetleg melyik falytát próbáljuk majd ki? Kislányomnál az elején nem is próbálkoztunk másikkal, most neki a babylove-t használjuk és meg vagyok vele elégedve, csak azt nem tudom hogy a legkisebb méret is jó-e? Köszönöm annak aki segít!
2014. ápr. 29. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Kezdetnek inkább pamperst vegyél, aztán majd ha nem tetszik átállsz olcsóbbra.
2014. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen nyugodtan vegyél babyloveot, max. ha neki nem válik be, veszel másikat. Nem kell a legdrágább agyonreklámozottat megvenni, mikor az olcsóbbak is vannak olyan jók ( ha nem jobbak). Amúgy is, minden babánál más válik be.
2014. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gabszem ***** válasza:
nekünk ujszülöttként nem volt jo a babylove csak a Libero meg a Pampers. később viszont a babylove volt a legjobb. most megint a Libero a legjobb (2 éves).
2014. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs benne kockázat, vegyél olyat és meglátod milyen alakja lesz a babádnak, mi pl. Pampers premium care-t vettünk és nem vált be, anyagra és nedvszívásra nagyon jó, de egyszerűen nem illeszkedett a babámra, a combjánál folyton kifolyt minden. A zöld Pampers, a Libero és a Babylove is tökéletes, kettes méretet használunk most.
2014. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én fehér Pamperst és Liberot vettem elsőnek. A Libero volt a jobb a pici fiamnak.
2014. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi első körben (első baba) fehér Pampers-t vettünk, mert a Brendonban volt e-kupon hozzá és így olcsóbb volt. Utána Rossmannosat vettem és nagyon szerettem és az ára is jó. Vettem liberot is az is angyon jó volt, de arra is volt kuponunk. Szóval ha van kupon akkor ezek a márkásak is ugyan annyira jönnek ki mint az olcsók. Ez egészen a 2-es méretig igaz, utána már nagyon drágák a márkás pelusok így megint csak rossmannosat szoktam venni 3-ast.

[link]

2014. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fehér Pamperst ne vegyél, nem jobb, mint a sima újszülött Pampers.

Én februárban szültem, 4-en voltunk egy kórteremben, mindenkinek Liberója volt:)

2014. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én hármas méretig babyloveot használtam, meg voltam vele elégedve, szerettem, és kuponnal 25 százalékos kedvezménnyel a nagy dobozos elég jó árra jött ki.

a négyes már nem volt nekünk ebből jó, és kísérleteztem, és szerencsére megtaláltam a müllerest, ami a leges legolcsóbb, és elég jó a pelenkák között. én csak ajánlani tudom.


mivel az elején úgyis sok pelus kell, próbáld ki a kettes méretből a babyloveost is, meg a müllerest is /beauty baby/


pampers, libero ezekhez képest drága. a mülleresnél még a lidlis is drágább, szerintem boltban kaphatók közül ez a legolcsóbb.

2014. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én pelenkaponttól vettem az első csomag pelust. 50 darabos volt. Teljesen meg voltam vele elégedve, ezért megvettük a nagy, 100 db-os kiszerelést is. Egy az egyben olyan, mint a pampers, még a ragasztócsíkja is zöld. Kaptunk mindenfelől pelusokat, pamperst, baby love-ot, amik jók voltak természtesen, de nem jobbak. És a pelenkapontos ára is szuper. Fele annyira jön ki a darabára, mint pl. a pampersnek (:
2014. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!