Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb tápszer Babylove 2 vagy a Babydream 2?

Figyelt kérdés

Melyiket használjátok? Mi a vélemények: pl.:átalussza az éjszakát? nem okoz székrekedést, hasfájást? Nem csomós nyúlós állagú? Összetételében és Árában eltérés?

6 hónapos múlt a kislányom és írtak fel 2-es tápszert (Humana 2)de sokkal drágább mint az 1-es :( Vettem Babydream-es 2-est és megeszi.De olvastam,h a DM Babylove 2 jobb és Bio. Ebben mennyi az igazság? Tapasztalatokat várom.

szép napot és jó babázást.



2014. ápr. 25. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Babylove: bio és nagyon jó minőségű,német gyártmány.
2014. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már nem BIO, ugyan az a tápszer, de máshonnan kapják az alapanyagot. A héten vettem és rákérdeztem miért más a csomagolás.
2014. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem a babylove 2-es csomósodott.aztán próbálkoztam a 3-assal is később, de dettó.

sajnos volt gyakorlatom a tápszer elkészítésében, de sehogy se sikerült "simára".

ár-érték arányban a bebivita (müllerben kapni) is nagyon jó, ha esetleg kísérletezni akarsz :)

neked is szép napot és boldog babázást! :)

2014. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat.

Kedves 2.-ik válaszoló: és akkor tényleg csomós amikor kikevered? Akkor nem bio már? És mennyibe került?

Köszönöm szépen

2014. ápr. 25. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretem, szerettem a DM-es tápszert. Egyáltalán nem csomósodott össze egyszer sem. Kb 2 hete vettem, de a régi csomagolásút.
2014. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. A BIO csomósodott, az Aventes cumin nem jött át, a sűrű folyadékra való nagy lyukút kell használni hozzá. A nem bio sokkal könnyebben oldódik, nem csomósodik annyira, de még a sima cumit nem próbáltuk vele, maradtam a nagy lyukúnál bár lehet, hogy ez már átjönne rajta.

Fiam is ezt itta és most a lányom is. A fiammal anno próbáltuk a Babydreamet is, de az még jobban csomósodott, bár akkor még a Babylove sem a bio változat volt.

2014. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Babylove 1-t adom 3 hónapos kora óta a lányomnak (most 5 hós, csak tápszeres), nem a biot, én úgy vagyok vele, h mivel mi sem eszünk biot, szerintem teljesen jó a másik. Meg aztán mitől bio a bio?

Soha nem csomósodott, a newborn 2-s cumit használjuk még mindig. (MAM)

Azért nem mindegy, h 2000 Ft-ért vagy 1100-1200-ért veszem a tápszert 5 dobozzal havonta (mindig vmi akciót használok ki a dm-ben).

2014. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!