Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész napos állatkerti kirándu...

Egész napos állatkerti kirándulásra milyen ételt csomagoljak a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Egy éves és két másfél éves gyermekkel megyünk állatkertbe a héten. Szerintetek milyen ételt vigyek nekik, amit nem kell hűteni, és egyszerűen meg tudják enni. Úgy tervezzük, hogy délelőtt megyünk és késő délutánig maradunk. A picik babakocsiban fognak aludni, a nagy már nem mindig alszik ebéd után.
2014. máj. 5. 14:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Szóval egy 3 éves és két másfél éves gyermekkel megyünk. :)
2014. máj. 5. 14:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk május 1-én. Én szendvicset vittem: kenyérbe/zsömlébe/kiflibe vaj+felvágott+kígyóubi karika. Plusz én még szoktam vinni hosszabb idejü utakra almát: MEgmosom, kivágom a magházat, és félbe vágom, így csomagolom be alufóliába külön-külön. Plusz nasinak ropi.
2014. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kiflis szendvicset csináltam száraz szalámival és azt ettük meg először. Napközbenre meg péksütit vittem, pogácsát, valami édeset amiben kevés töltelék van,hogy ne kenjék ki magukat! Tettem oda kekszet, ropit..Pesten voltunk vidékről és délután 4 után végeztünk reggel 10-től. Egész nap elvoltak a gyerekek ezeken az ételeken, nem nagyon éheztek meg ebédre!! 7 éves,5 éves és 25 hónapos volt akkor a kicsi.
2014. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15 hónapos, nem 25---bocs.
2014. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szendvics,alma, keksz,perec, nasinak,ahogy írták!
2014. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És szoktam kisütni derelyét(nekünk így ízlik), és azt viszek, illetve a külön csomagolt piskótaszeletet. Gyümit csak elkínálják az állatkertben:D meg persze inni való. Nasinak ott veszek egy egy perecet-annak is van varázsa...
2014. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szendvicset, gyümölcsöt vittünk mi is, de ebédet az állatkert 'éttermében' vettünk, nagyon baráti áron
2014. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis méretű ételt vinnék, érdekes helyen leültetni a gyereket enni kihívás. Ezért sajtos pogácsa, perec (itthon sütött), gyümölcsök,stb, és folyadék.
2014. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!