Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 3 hónapos kis babával...

Egy 3 hónapos kis babával lehet már egy -max. Két napos - kirándulásra menni?

Figyelt kérdés
Párommal augusztusban lesz az évfordulónk és kirándulást szerveznénk, de babókánk akkor lesz 3 hónapos, és félünk hogy nem jó ötlet mert még kicsi lesz hozzá. Tudnátok tanácsot adni ilyen téren? Szerintetek is túl kicsi lesz még?
2012. máj. 12. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 3 hónapos volt, amikor először elmentünk pár napra Balatonra. Semmi gond nem volt, pedig a szobánk, és a körülmények sem voltak extrák.
2012. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D Vigyétek nyugodtan!!!! Lányom 7 hetes volt mikor elmentünk nagy családostól (anyós após sógor.. stb) egy egész hétre! Nekik még mindegy hol vannak csak a folyamatokat tartsd be :) Ahogy otthon is csinálod a dolgokat vele úgy csináld ott is :)
2012. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd szerintem is. Nálunk a kisfiam 6 hetes volt, amikor egy hatalmas szülinapi bulira mentünk, igaz, hogy a telekre, de mégsem otthoni körülmények voltak és voltunk vagy 15-en, kislányom pedig 3 hónapos volt, amikor most szilveszterkor Siófokon voltunk vele 2 napot. Had szokja! :-)
2012. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még annyit hogy nem viselkedett nagyon nyűgösen? Vagy nem volt nehéz vele bánni a nap közepe felé?
2012. máj. 12. 16:28
 5/9 anonim ***** válasza:

A fiam 3hetes volt, amikor BP-Szeged távot megtettük vonattal.

A kicsi a vonaton ugyan úgy szopizott, mint itthon, babakocsival volt egyedül a macera.

Napközben a szálláson voltam, nagy meleg miatt, délután, ahogy enyhült a hőség sétáltunk egy jót. Párom addig sajna a melóban volt.

Nekem kellemes volt.

2012. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi vagyunk a 7 hetesen nyaralók :) Nem volt vele semmi gond, se nyűgöség se semmi....! Egy valami viszont lehet hibádzani fog nálatok is....., ha teszem azt külön szobában van otthon és itt ugye egy szobában lesztek lehet kicsit zavarni fogjátok egymást.....! nálunk ennyi volt a bibi, ha fordultam és susogott a takaró vagy ha apa megmoccant, nyikorgott az ágy akkor babu a másik ágyon rögtön mocorgott... Ezek ellenére egy tök jó hetünk volt :)
2012. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a fiam,amikor elmentünk 3 napra wellnesselni. Semmi gond nem volt!
2012. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez gyerektől függ, próba cseresznye:)
2012. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Nálunk nem volt nyűgösebb, mint amilyen itthon lett volna. Sőt, a környezetváltozás miatt jobban nézelődött, meg jobban lekötötték az "új" dolgok.
2012. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!