Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 kilós a lányom 1 hete...

8 kilós a lányom 1 hete operáltak sérvvel, szerintetek emelgethetem már?

Figyelt kérdés
8 hónapos, és tisztába kell tenni, sétálni kell menni ...stb. és olyan nehéz mindig megkérni valakit hogy emelgesse helyettem. Mit gondoltok?

2014. máj. 6. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Engem csütörtökön operálnak epekővel és azt mondták utána 10 napig nem emelhetek. Mondjuk az én fiam 2 éves és 15 kg.
2014. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem. mondjuk nem mindegy, hogy mivel operáltak.

férjemnek gerincsérv műtéte volt, 10 hétig nem emelhetett

2014. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem se!! Ne kockáztass! Tisztába tudod rakni a földön is, ha nincs kit megkérni a sétához, akkor inkább maradjatok otthon. A te egészséged is fontos, mi lesz a kicsivel, ha mégegyszer kórházba kerülsz??
2014. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köldöksérvvel operáltak. Ha újra kiszakad akkor újabb 4 nap kórház és újabb 4 hét emelgetés nélkül.
2014. máj. 7. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:

hát most írod, hogy 4 hétig nem emelhetsz!

akkor nyilván még nem emelhetsz, gondolom nem viccből találta ki az orvos

2014. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 4vagy 6hétig nem lehet 5kilót se emelni.Páromat lágyék sérvvel műtöttek.Ő emelgette a 12kilós kicsit bár ugye ezzel a sérvvel azért lehet másképp emelni.De te mint nő nem hiszem hogy tudnál hátból és karból emelni.
2014. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!