Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert johetett vissza az...

Miert johetett vissza az orran az uveges bebietel?

Figyelt kérdés
Annyira megijedtem amikor lattam h kapkod a levego utan es a szeme is konnyes volt, majd az orra mintha folyt volna. Ez az eset fel ora mulva jelentkezett az eves utan. Gyorsan felkaptam es amikor mintha fujt volna az orran keresztul, az uveges bebietelbol jott vissza. Soha nem tortent ilyen es nem tudom miert lehetett ez? Akivel elofordult mar, tudja h mitol? Nem hallottam bufizni sem h esetleg az orrjarataba kerult volna ez miatt... 9 honapos lesz.
2014. máj. 7. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Huh, én is megijedtem volna de nem írtad, hogy evés után rögtön letetted őt feküdni? Talán ezért folyhatott neki vissza. Ha eddig nem volt hasonló gond akkor bízzunk benne, hogy ez első és utolsó eset volt, ha többször is előfordul, mindenképp kérdezz rá a védőnőre vagy gyerekorvosra. Nem ismerem a bébiételek állagát, talán híg volt, ennyi idő után szerintem még "visszabüfizheti" simán. Nekem a 9 hósom az anyatejet egyszer-egyszer visszahányta de ez elmaradt, gond nem volt, annyi, hogy evés után többet figyeltünk rá. Megbüfiztetted mielőtt lefektetted?
2014. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, néha nekem is visszajön a tej az orromon. Ha böfögnél, és jön a levegővel cucc is, és pont úgy veszed a levegőt, hogy szájon át nem távozhat, akkor az sajnos néha így jön ki! :D
2014. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Nem egybol eves utan volt, hanem kb. 30-40 percre ra. Alt.-ban mindig ha evett, megy a szonyegre ahol jatszani szokott. Eleg aktiv baba. Nem mindig bufizik eves utan, hiaba szeretnem en. Ezert remelem csak bufi miatt volt ez. Epp ma du. jott a vedono es rakerdeztem azert. De azt mondta h elofordul es o is a bufire gondolt. Az viszont tobbszor elofordul h vagy a nyalat nem nyeli le es felrenyel vagy szintugy bufi miatt kezd el kohogni es konnyezni. Olyan ijeszto tud lenni. Perszr ez mind akkor van amikor hason jatszik. Gondolom nyomja a pocakjat... Remelem...

2014. máj. 7. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!