Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok 1,5 év...

Eszo kérdése:

Miben altatjátok 1,5 év körüli babátokat mostanában?

Figyelt kérdés
szobában 22-24 fok is van. takarót nem szereti,folyton nyöszörög,ha rajta van és addig rugdossa,míg ki nem mászik alóla.zoknit nem viseli el..így most hosszúujjú bodyban és cicanaciban alszik..szerintetek jó ez így?
2014. máj. 9. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 22 fok van

Rövid ujjú body, hosszú ujjú rugi, és hálózsák.

Reggel nagyon hidegek a kezei, néha így is attól tartok nem-e fázik.

A hálózsákot akkor adom rá ha elaludt, ha felkel rá, vissza ringatom.

Van egy 5 évesem, ő trikóban, polár pizsi en alszik, és takarózik, mert fázik.panelban lakunk, nem fűtenek már, s érezni hogy nincs már az a meleg éjjelente

2014. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én 15 hós kisfiam sem viseli el a takarót, így én már nem is próbálkozok (azóta jobban is alszik...). Nálunk 23 fok van, és egy rugiban + hosszú ujjú bodyban alszik. (remélem bejön a meleg, mire kinővi a rugikat)
2014. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

20-22 fok van éjjel. Két részes vékony pizsiben alszik (zokni és body nélkül).

Ő szereti a takarót, de már lecseréltem a paplanját polár takaróra.

2014. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22 fok van nálunk éjjel. 15 hósom rövid ujjú bodyban és hosszú ujjú rugiban. A takarót ő sem viseli el, akárhányszor betakarom, szinte rögtön lerúgja magáról.
2014. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiam semmit nem tűr meg magán estére a ruhán a kívül. Télen még semmi baja nem volt,jókat aludt a hálózsákban. Egy igazi vándor,szóval ha be is takarom,akkor is fél óra múlva már nincs rajta. Most jött neki valami és éjszaka addig nyöszörög,míg le nem szedi magáról a takarót,hálózsákban egyenesen dühöng,mert belecsavarodik. Én adok rá vékony kis zoknit,hosszú ujjú pamut bodyt és egy pamut rugit,így nem akkora baj,ha kitakarózik. Egy paplan be van dobva az ágyába,mégiscsak melegít valamennyit,ha mondjuk ráfekszik. A szobában átlag 22 fok van.
2014. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 hósom vékony rugiban és ujjatlan hálózsákban alszik még,ő szerencsére eltűri magán!
2014. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22-24 fok van nálunk, és rövidujjú bodyban és egy vastagabb hálózsákban alszik, 15 hós
2014. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!