Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan bébitaxit,...

Ajánlanátok olyan bébitaxit, amit 6hónapos kortól lehet használni és később lábbal hajtható lesz? Max.20. 000ftom van rá.

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt!Jól ki tudtuk használni és nem mellékesen jó a minősége!MÁr 4. éve nyüstöli a lányom!

[link]

2009. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia, szerintem 6hónapos korban még korai a bébitaxi, csak ha stabilan ül már. Mi használtan vettünk piacon 4000.-ért kisvonatot, aminek levehető lábtartója, biztonsági öveés tolókarja van, de ezt is csak 8-9hónapos korban tudtuk elkezdeni használni. Most 1éves a fiam és most tud vele önállóan közlekedni. Nézz szét a piacokon, vaterán, teszveszen!
2009. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az Auchanban vettük (anyáméktól akpat akrácsonyra) 4 ezer forint volt, de ez is csak 10 hónapos kortól van, van hátul, amivel tudja tolni. Később lábbal tudja hajtani.

Amúgy a lányom 9,5 hónapos, még elég sokat "ügyetlenkedik" vele, gyorsabban menne, mint ahogy ő lépne, de azért kezd rájönni.

2009. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző

A budaörsi Intersportaban, láttam iylet 5990 forint volt, 6 hónapos kortól írta.(mondjuk nem értem egy 6 hónapos hogy használná)

Először ezt akartuk venni.

[link]

2009. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A legtöbb 9hónaptól és egy éves kortól ajánlott, lányomnak ezeket néztem, és az utolsó linken levőt vettük volna meg, de anyukámék hoztak egyet... :o)

2009. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon találtam, görgesd lejjebb: [link]

(a 6.)

2009. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok,köszönöm mindenkinek.
2009. dec. 27. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!