Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a babám hasa a tehéntej...

Fájhat a babám hasa a tehéntejtől, ha én iszom meg? Kiválasztódik a tejcibe? Előfordult ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordult velem. 8hónapos koráig nem tudtam tejet inni, mert mindíg fájt a pocija tőle. Néha egy egy pohárral ittam,hogy lássam a reakciót, és 8hónap után már nem volt gond.
2009. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nálunk is galibát okozott. Még a fél deci tej is, amit a koffeinmentes kávémba raktam. :(
2009. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt. Most 10 hónapos, és még nem próbáltam ki, hogy mi lenne ha innám. Nem merem.
2009. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen.

Tejérzékeny a baba, úgy néz ki, úgyhogy szoptatása latt tartózkodj a tejterméktől és jelezd a gyerekorvosnak is majd.

2009. dec. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Nem biztos, hogy tejérzékeny a baba. Eszik joghurtot és túrót is, eddig nem tapasztaltam nála szerencsére semmit. Remélem már nem fog meglepetés érni, szóval a lényeg, hogy nem feltétlen jelzi azt, hogy tejérzékeny lesz a pici.
2009. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!