Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet olyan úszóbugyi/nadr...

Hol lehet olyan úszóbugyi/nadrág/pelus, amit az eldobható pelusra kell/lehet felhúzni?

Figyelt kérdés
Babaúszásra szeretnénk majd menni a picúrral. Egyik tévéműsorban (Édes élet.. :D) láttam, amikor a berki vett a lányának fürdőbugyit, és mondta az eladó, hogy az eldobhatóra kell felhúzni...Esetleg nem tudja valaki, mert nincs kedvem Pest összes bababoltját végigjárni :D
2014. máj. 10. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima fürdőbugyi amit pelusra és pelus nélkül is húzhatsz. Bármelyik tesco vagy nagyáruház.
2014. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert olvastam itt pár kérdést, és a kommentekben az volt, hogy az úszópelus semmire sem jó, mert kifolyik a híg kaki, elmozdul, satöbbi. Én amúgy alapból úgy gondoltam, hogy az úszópelust az eldobható pelusra húzom, ezért nem értettem :o
2014. máj. 10. 20:57
 3/5 Babeli Zurzavar ***** válasza:
a nagyobb babauszikban is lehet kapni, a mienk onnan van!
2014. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Én amúgy alapból úgy gondoltam, hogy az úszópelust az eldobható pelusra húzom" ... az nagyon vicces lesz. :) (nem bántásból, hisz nem tudhatod még...)

nna de menjünk sorban:


1. Az úszópelus túl sok mindenre valóban nem jó, hiszen vízbe nyilván nem vihetsz nedvszívó pelust, hisz egyrészt azonnal magába szívja a vizet, a pisit már nem fogja, másrészt utána ki se bírod emelni a babát a vízből, úgy megszívja magát a pelus. :)

Tehát az úszópelus sem készül nedvszvó anyagból, annak a lényege annyi, hogy nagyjából bent tartsa azt aminek bent kell maradnia, de mivel nem zár(hat) tökéletesen, igy bizony a folyadék kijön a réseken (s be is megy, ezért lenne vicces, ha alá rendes eldobható pelust raknál).


2. A fentiek miatt, hogy kicsit passzentosabban álljon a babán, az úszópelusra szoktak adni kis sztreccsgatyót. Ez egy teljesen egyszerű sztreccsnadrág/biciklisnadrág. Mi ott vettünk ahol a babaúszás volt (hvd fel őket, hogy van-e nekik), de szerintem tescoban a babaruhák közt is találsz.


3. Akinek a kisgatyó túl "snassz", vagy ilyesmi, azok szoktak fürdőrucit venni, aminek a szerepe teljesen ugyanez, hogy az úszópelust jobban rajtatartsa a babán.

2014. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az uszit, mert nálunk pl. csak ebben lehet: úszópelusra ráhúzott kisgatyó, ami a combjánál összehúzható. Nálunk másban nem engedik, helyben is meg lehet venni, de láttam már a decathlonban is.
2014. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!