Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fölösleges ruhadarab a...

Nem fölösleges ruhadarab a farmerszoknya, -nadrág (főleg csatos-kantáros változatban) félév alatti babának?

Figyelt kérdés
Tüneményes, de elég kényelmetlennek tűnik ez a viszonylag vastag-merev anyag.
2014. ápr. 9. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon puhi anyagú farmert vettem, be is van bélelve pamuttal.
2014. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
szerintem amíg nem tud járni, addig minden felesleges neki a bodyn és a rugin kívül.
2014. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem felesleges, de van aki ad ilyet a gyerekére. én tipegőben járattam sokáig napközben is. mikor felállt akkor meg pamut nadrágban és zokniban. ilyen merev cuccokat meg csatos akármit nem adok rá még most sem, pedig már 19hónapos
2014. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De, fölösleges. Ugyanígy a kapucnis pulcsi és a galléros body.
2014. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aHermann ***** válasza:

Szia!

Őszintén szólva szerintem felesleges. Mi csak kaptunk pici méretben 2 részes (pulcsi+nadrág) pamut szettet, de nagyon ritkán volt a gyerkőcökön, mert állandóan a nyakukban volt a fekvés alatt. Sokáig bodyban és rugiban voltak (Itthon 12hós és 16hós korukig). Kényelmesebb volt nekik is.

Emlékszem mikor a 3hós lányomat vittem az Ortopédiai Klinikára csípőuh-ra, egy másik kétgyermekes anyukánál volt még a baba bodyban és rugiban, a többi anyukánál kis nadrág, kis kardigán, kis blúz stb. Eléggé kilógtunk a sorból.

2014. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a kantáros nadrág bejött viszont nem farmerból. Eleinte mi is vettünk mindenféle cuki darabot aztán kiderült hogy a merev farmert szinte nem is lehet ráadni a gyerekre, ha sikerül is akkor meg nem tud benne megmozdulni. Azóta már csak is puha, vékony anyagú farmert veszünk a kisfiamnak. Szoknyából ugyan így gondolom, puha anyagú farmert kell venni.
2014. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél év alattinak felesleges szerintem, de fél év fölött amikortól mászik én kantáros farmer- illetve kordnadrágot adok rá. Egy ideig rugdalózóban volt, de tönkrementek hamar. A lábfeje kilyukadt, a térde kikopott stb. Neki nem kényelmetlen, ugyanúgy alszik benne több órát is hason, oldalt, háton mindenhogy.
2014. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!