Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől hámlik 19 hónapos...

Mitől hámlik 19 hónapos kisfiam talpa?

Figyelt kérdés
Pénteken vettem észre,hívtam is a bőrgyógyászatot,de csak június végére tudtak időpontot adni. Hiába mondtam,hogy pici gyerekről van szó,szerintem tojtak rá magasról. Nem tudom,hogy mennyire lehet komoly a dolog,ráér még egy hónapot vagy keressek magánt? Volt valaki gyerekének hasonló?
2014. máj. 11. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia hàziorvosnak mutattad? Az én öcsém mikor kicsi volt ugyan ìgy jàrt csak hàmlott a keze meg a làba és kiderült hogy skarlàtos!
2014. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mutattam még,mert pénteken délután vettem észre,amikor már nincs rendelés. Sajnos nem is hiszem,hogy ezt a háziorvosnak kéne megmutatni,mert amikor koszmós volt pici babaként,akkor is elintézte annyival,hogy száradás és kenjem fürdetővel.
2014. máj. 11. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem gomba lehet!

Vidd el egy magánrendelésre!

2014. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Így néz ki neki :( szuper. Ránk jár a rúd mostanában :(

2014. máj. 11. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


Nekem a lábujjaim között hámlott, és az bőrgyógyászatilag igazoltan gomba volt.


De az is lehet, hogy száraz a bőröcskéje. Én a helyedben áttörölném híg hypos vízzel a cipőcskéi belsejét, kifertőtleníteném a kis zoknikat, harisnyákat (Sanytollal, vagy ecettel), és kenném neki éjszakára shea vajjal, vagy valami natúr cuccal, ami tuti nem ront a helyzeten.


Nem viszket a kicsinek amúgy?

2014. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!