Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyermek hány éves korától...

A gyermek hány éves korától egyszerűbb az élet?

Figyelt kérdés
Egyedül eszik, iszik, elalszik, fürdik, hogy megérti ha várni kell, ha anyának dolga van... (Van egy 2 évesem) :-)

2014. máj. 13. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Olyan 20-30 körül, amikor mar sajat családot alapít eselyes, de meg akkor se biztos.
2014. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezt kérdezem anyámtól, pedig a gyerekem már 9 éves. :)
2014. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem igazán erre a válaszra vártam!

3-4 éves korától csak meg lehet Vele beszélni dolgokat...

2014. máj. 13. 14:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ez gáz!!! :-)
2014. máj. 13. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:

(2. vagyok)

Oké, komolyra fordítva persze, ovis korától eszik, iszik egyedül, fürdés is megy úgy, hogy nem kell ott állni, az egyedül elalvás is ment nálunk (persze mese után, és előfordult, hogy kijött, mert nem bírt elaludni, és simogatni kellett kicsit még).

Arra viszont, hogy megértse, hogy az ember pl. telefonál, és ne kezdjen bele „igen fontos” információk megosztásába ilyenkor, szerintem még jó pár évet várni kell.

2014. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden korban jönnek kihívások. Most neked az önállótlanság és az értetlenség. Később dacolás. Utána akaratosság. Utána önfejűség. Aztán a kamaszkor, erre gondolom már emlékszel. Ha épp szépen viselkedik, halálra izgulod magad. Egy anyának sosem egyszerű az élet , de ettől olyan szép és izgalmas:)
2014. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:-)
2014. máj. 13. 14:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt hittem hogy 2 éves kor körül már könnyebb... Most 13 hós a kisfiam és bár nagyon jól elvagyok vele néha jó lenne ha picit önállóbb lenne. :)
2014. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kisfiammal azután lett könnyebb sok szempontból, hogy betöltötte a 4-et. De jönnek még gondok, tudom. A nagy fiammal ugyanis most kezd könnyebb lenni, hogy betöltötte a 17-et. És mi jön még....? :-D
2014. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem a múltkor.Nekem most lesz 3 éves.Azt mondták,hogy olyan 4 éves kortól már hallgatni fog a szép szóra.Mondjuk már valamivel most is jobb. 2-2,5 évesen olyan hisztik voltak,hogy egy üzletbe nem lehetett elmenni vele.
2014. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!