Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok babáitokkal...

Mit csináltok babáitokkal Szilveszterkor az éjféli petárdarobbantások alatt? Nálunk éjféltől 1 órán keresztül mindig olyan hangzavar van, mintha háború lenne! 3 hónapos kisfiamat féltem, biztos nagyon meg fog ijedni. Más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Lányom 10hónapos, én is nagyon tartok a szilveszteri petárdázástól. Nem tudom mi lesz!?
2009. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hu,én is nagyon félek.Az én lányom 11hónapos nem is egy jó alvó hát nem tudom milesz:-((
2009. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem 5 hetes lesz akkor,éjfél körül szokott a legnagyobb sírás lenni,hát kíváncsi vagyok...
2009. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
3 hónapos, de olyan jól alszik, hogy a nappaliban (mellette lévő szoba) házimozin nézzük a filmeket este és Ő tök nyugodtan alszik reggelig. Így én nem félek. (Bp belváros)
2009. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tavaly Szilveszterkor volt a kislányom 4 hónapos. A házunk előtt is ment a tűzijáték, petárdázás. Fel sem ébredt, pedig nem egy jó alvó gyerkőc. Igaz, sosem volt körülötte néma csend, ahhoz szokott, hogy zajlik körülötte az élet. Nem hinném, hogy a tiéd megijedne, hiszen azért körülötte is vannak hangok, emellett egy ekkora baba még nagyon mélyen tud aludni (az enyémek mellett még ennyi idősen nyugodtan lehetett porszívózni is, később már persze nem :)).
2009. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiam 6 hós volt tavaly, nem ébredt egyszer sem. Bekapcsoltuk a hősugárzón a ventilátort, csinálta a monoton alapzajt. Kiváncsivagyok idén mi lesz....de szerintem ugyanez.

2009. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kislányom már nagyobb, 19 hónapos elmúlt, tavaly nem ébredt fel rá, akkor földszinten laktunk, most negyediken, félek, de remélem nem lesz gond. De én izgulni fogok egész éjjel, az biztos. :( Sajnos sok mindent nem tudunk csinálni, csak ha esetleg ébred, akkor megnyugtatni....
2009. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tavaly 2 hónapos volt a lányom.Mi is tüzijátékoztunk a kertben.Fel sem ébredt.Sztem most sem fog.
2009. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sziasztok

lehet hülyeséget írok

mi még csak tervezzük a babát, viszont ha a totál csendhez nem szoktattátok a babát, de a petárdától félne szegényke akkor talán zene bekapcsolása segíthet??, ami elnyomja a hangot?

2009. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hehe nem csak én petárdázok!
2010. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!