Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Almától lehet hasmenése a...

Almától lehet hasmenése a babának?

Figyelt kérdés
Mit adjak neki,ha attól hasmenése van? Keverhetek hozzá mást is? Pl. tejpépet?Még csak most kezdjük a hozzátáplálást?
2014. máj. 14. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen vízszerű hasmenése van vagy csak hígabb a széklete? Mert ha hígabb az nem baj, a gyümölcsöktől általában hígabbat kakilnak a babák. Ha konkrétan hasmenése van mint amikor az ember elkap valami hasmenéses járványt akkor egy ideig most ne adj neki. Tejpépet adhatsz neki, én azzal kezdtem a hozzátáplálást mert sem a barackot sem az almát nem fogadta el a fiam 4 hónaposan.
2014. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is gondoltam a tejpépre, ma még megpróbáélom az almát,és ha ma is problémát okoz,akkor nem adom,majdcsak később. Végülis tegnap egyszer volt hamenése, ilyen hígabb széklet,nem teljesen vízszerű, de az átlagnál hígabb.
2014. máj. 14. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Alma nem okozhat hasmenést lazább székletet okoz,amikor baba keményebb széklettel vagy napokig nics széklete,akkor meghozza eredményt az alma.Reszelt almához tehetsz egy kis darált háztartási kekszet vagy banánnal dusitva,tejbegrizes alma.....több gyermekes anyuka
2014. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!