Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek tetszik a benett fiú név?

Nektek tetszik a benett fiú név?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 11:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amikor még névkeresgélés közben voltunk, a férjem felvetette. Ez még SB kisfiának születése előtt volt. Akkor úgy voltam vele, hogy tetszett, de valamiért mégis nemet mondtam rá. Mostanra annyira felkapott lett, hogy már ne mis tetszik.
2014. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%

Van elég sok szép magyar fiú/férfi név.

Miért kell a külföldet majmolni ?

Egyébként ki az az SB ?

Csak nem Sebestyén Balázs ?

Ja, hogy szerintetek ő egy mértékadó példa !

Elég szomorú, hogy így látjátok !

2014. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Yehudina ***** válasza:
49%
Kis betúvel? Na nem!!! De még nagy betűvel sem. Miért nem használnak manapság magyar keresztneveket az újdonsült szülők? Miért kell állandóan külföldi neveket majmolni? Nem elég, hogy ránk erőszakolják az egyéb izléstelen amerikai hülyeségeket? Mége ez is?
2014. máj. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Motorman válasza:
31%
Szerintem inkább attól függ, milyen a vezetéknév! Ha idegen hangzású, pl. Prainer, Ferling, Schmidt stb. akkor igen, önmagában nem rossz név. De pl. Varjas, Kovács, Kiss, és egyéb magyar nevekhez inkább Benjámin, Bence, Bendegúz stb. nevet adnék. Tök hülyén hangzik pl. a Lakatos Benett...
2014. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
25%
Volt osztalytarsameknak egy honapja született kisfiuk, pont ezt a nevet kapta! Szemely szerint nekem nem tetszik, nem adnam ezt a nevet a gyerekemnek.
2014. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

Ezt én is akartam mondani, hogy vezetéknév függő is, mert pl. a KOLOMPÁR BENETT nagyon jól hangzana.

Én szétröhögném magam rajta.

Mondjuk nekem a Lakatos Winnettou is tetszett.

:D

2014. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 devil92 válasza:
51%
nem tetszik :(
2014. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
0%
Annyira nem, akkor már inkább a Benedek. Ha angolos hangzású nevet adnék gyereknek mert sose tudni hova kerül és legyen egyszerűbb, akkor meg olyat keresnék ami magyarban is létezik és a két változat nagyon közel áll egymáshoz, vagy könnyen fordítható stb. Az ilyen trendi idegen nevek nem jönnek be.
2014. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
67%
Magyaroknak magyar név nem jut eszébe?????????? !!!!!
2014. máj. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!