Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszik az Alexander,...

Nektek tetszik az Alexander, Benett fiú nevek? Illetve lány nevek közül az Evelin, Piroska?

Figyelt kérdés
Véleményeket várok. Szerintek jobbak mint ezek , és ezeket a neveket nagyon utálom: Sándor , Natániel , Dániel , Krisztián , Gábor

2013. júl. 16. 09:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ha választanom kellene, akkor Benett és Evelin.

Bár nekem jobban tetszik a Dániel és a Krisztián.

2013. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem szoktam negatívan megnyilvánulni...de az hogy ,,utálom,, azért sztem is erős.Írd úgy ,hogy nem kedvelem.Mert lehet pont egy Dániel anyukáját lombozod le ezzel. De! Válasz a kérdésedre is. Az Alexander nekem már nagyon idegen,a Benett is,de mivel egyre több van belőle,így már megszokja az ember füle. A Piroska mint olyan nem jön be,de az Evelin nagyon szép.
2013. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

Ezek közül a Gábor a legjobb, és a Dániel meg a Sándor. A Benett nekem abszolút nem tetszik, nem tudom mitől lett ilyen divatos. Én a lányneveket sem adnám.

Amúgy nem értem, hogy miért soroltad fel amiket utálsz? Szerinted ha idetéved valaki akinek így hívják a gyerekét, akkor nem fog neki rosszul esni?

2013. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Piroska nevet ne adj, mert nagyon sok féleképp lehet csúfolni, sajnos
2013. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát , a magyarok tényleg sok nevet elrontottak: Alexander-Sándor , Nicholas-Nikolasz , Thomas-Tamás , David-Dávid Nataniel(Neteniel)-Natániel. És a hangzásuk is jobb az eredetinek.
2013. júl. 16. 09:27
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
miért kell külföldi nevet adni magyar gyereknek? miért Alexander és miért nem Sándor? a Bennet meg a Balázs óta az ostoba szülők mániája. ANnyi szép név van... Piroska régimódi, Evelin meg cigányos.
2013. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát meg sokkal szebbek a külföldi nevek. Sándor meg rengeteg ember viseli , régi és ráadásul nem is szép. És az egyik cigány ismerősömet is így hívják. A Benett meg szép név , nem viselik sokan az előzővel ellentétben. És Evelinnek hívják a tesóm , azért gondoltam erre a névre.
2013. júl. 16. 09:38
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez szerintem annyira szubjektív dolog, hogy kinek mi a szép név. De azért ilyet írni, hogy ezeket a neveket "nagyon utálom"...kedves vagy.
2013. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A Benett azóta lett ennyire "felkapott", mióta Sebestyén Balázs ezt a nevet adta a gyerekének.

Egyébként nekem tetszik, csak azért nem adnám a mi babánknak, mert nem illik a vezetéknévhez, mondjuk ahhoz amúgy is kevés név passzol.

Az Alexander nem rossz, de akkor már az Alex jobban tetszik. A fent említett lánynevek nekem egyáltalán nem tetszenek. De csak azért, mert az Evelinről mindig Gáspárék Evelinje jut eszembe.

2013. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nekem meg az Evelinről mindig a tesóm jut eszembe és róla akarom elnevezni ha lány lesz.
2013. júl. 16. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!