Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én 2 évesem alszik el...

Gabszem kérdése:

Csak az én 2 évesem alszik el ilyen borzasztó nehezen?

Figyelt kérdés
Esténként mostanában 1 óra mire elalszik, nappal kicsit könyebb, persze néha lázadás van ,de alszik vagy 1,5 -2 órát tehát szüksége van rá, és ha nem alszik nappal akkor este üvöltés van. De ez az esti kínlódás, mintha egyáltalán nem lenne álmos pedig csak 8-kor fürdik, nem korán és kb. 1/2 10-re alszik el. Akármennyire fárasztjuk délután, szaladgál stb. nem számít akkor se fárad el estére. Nálatok mennyit alszanak 2 év körüli gyerkőceitek?
2014. máj. 14. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányom könnyen elaludt este. Este 8-tól, reggel 6-7-ig aludt. Mondjuk ő napközben soha nem aludt sokat.

Unokahúgom viszont olyan, mint a tiéd. Napközben is és este is nagyon sokáig altatják a szülei, és összességében kevesebbet alszik, mint a lányom. Neki ennyi az igénye.

Este 10-felé alszik el, de ha rajta múlna még éjfélkor is fent lenne.

2014. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lányom is ilyen volt 2 évesen. Most 3 éves, és még mindig ilyen. :(

Ha itthon van, nem alszik délután. Egyszerűen nem. Olyankor azért este nincs gond.

De hétköznap borzasztó. A bölcsiben elalszik (nehezen, megy a nyűglődés), így este nem akar aludni, akármit csinálok vele. Ha egész délután játszótéren vagyunk, vagy udvaron, vagy sétálunk, az sem számít. Egyszerűen nem akar aludni. Majd talán egyszer. Kitartás!

2014. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Az én kétéves kisfiam soha nem aludt sokat, este 11-fél 12-kot alszik el, 7-8 között ébred. Ha itthon van, du.5-7-ig alszik, ha bölcsibe van ott alszik a többiekkel. De akármit csinálok, akárhogy csinálom este 11 előtt nem alszik. Már megszoktam, nem is kinlódom vele, akkor rossz, ha hajnal 1-kor kell kelnem munkába menni, de akkor napközben próbálok kicsit pihenni ha van rá lehetőségem.
2014. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk a nappali altatas is kinszenvedes. Az is 1 ora. Mindig is kis alavasigenyu volt a fiam, ezt mar megszoktam, de az elalvasa egyre rosszabb, en mar gondolkodom a delutani alvas kihagyasan. Volt, hogy kimaradt, semmivel nem volt se nyugosebb, se fardatabb estere es nem is aludt aztan tobbet. Na ez az, amitol tartok: o este 10 korul alszik el. 6-7 kozt ebred. 8-9 ora tehat az esti alvasa (es van, higy fel is ebred ejjel), nappal pedig 1 orat alszik. Szoval szumma 9-10 ora. Hat ennel meg en is tobbet aludnek...
2014. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!