Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok akkor, hogyha...

Mit csinálnátok akkor, hogyha este 1,5 óra sírás után nagy nehezen sikerül elaltatni a pár hetes babátokat, aki ezután jól hallhatóan telerakja a pelust?

Figyelt kérdés
Hagyjátok aludni, vagy kicserélitek, vállalva ezzel, hogy felébred és kezdődik elölről a nyűglődés. A kérdés csak elméleti, a minap eszembe jutott, miután nagy nehezen elaludt, hogy mit csináljak, ha most bekakil...
2014. ápr. 30. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
kicserélem, nem ér anynit hogy véresre csipje a kaki a fenekét és utána azzal kelljen napokig szenvedni.
2014. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Hagynám aludni. Az én egyébként jó alvó babámnál is többször előfordult, hogy bekakilt este, de nem ébresztettem fel, reggelig aludt. De nem csípte ki a kaka a bőrét, reggel letöröltem, és vízzel lecsapattam a popóját. Mindigis tökély volt a kis bőre.
2014. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Várnék egy picit, hogy mélyen elaludjon és utána kicserélném. Ha kicsípi ha nem, én sem szeretnék egész éjjel kakiban feküdni.
2014. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

A lányom hasfájós volt. Hiába kéz hiába cici, hiába babakocsi visított, fájt neki, elaludt, és gondolhatod a háta is...

Én kipucoltam, és utána simán visszaaludt:)

2014. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom azért sírt mert fájt a hasa, most hogy kijött a baj forrása kicserélném mert reménykednék abban hogy alszik majd tovább hisz már nem fáj a hasa.(még csak az hiányzik nekem, hogy most meg azért sírjon mert csípi a popoját vagy zavarja a tartalma) De ha úgy döntesz úgy hagyod azt is megtudom érteni.
2014. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem anyatejes, akkor egyértelműen cserélném, de anyatejesnél mérlegelnék. Én babámnál nem egyszer előfordult még anyatejesként, hogy nem tudtam azonnal kicserélni, soha egy rossz szava nem volt és nem is csípte ki a popsiját. (Mondjuk akkor még a "hálós" premium pamperst használtuk, ami eléggé távol tartja a kakit is a popsitól)


Most hozzátáplálásos kakiban tuti nem hagynám.

2014. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Ha pár hetes baba, akkor gondolom, anyatejes még, az anyatejes kaki nem csípi ki a popsiját, nyugodtan hagyd aludni, ha felébred, kicseréled.
2014. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
én is gondolkodtam ezen, de a kérdés teoretikus maradt, mert a babám nem kakil álmában. egyáltalán, van olyan baba, amelyik igen...?
2014. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Anyatejes. Nem is tudtam, hogy az nem csípi ki annyira a fenekét. Ma is tanultam valami újat:)
2014. ápr. 30. 20:03
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Most komoly,hogy hagynátok sza.ban aludni a babátokat???Te jó ég...én természetesen kicserélném,ha felébred,akkor így jártam,előfordul!
2014. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!