Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig érdemes sterilizalni?...

Meddig érdemes sterilizalni? Hány hónapos koráig?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nagyjából addig amíg meg nem ismerkedett jobban a környezettel. Mármint lekúszott, mászott a játszószőnyegről, a rendes szőnyegre ami a szobába van, addig sterilizáltam. Tovább nem volt értelme, mert az is csak porszívózni tudom, nem steril.
2014. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én soha nem sterilizáltam.. (csak az új cumisüveget+cumit) de magát a környezetét soha semmivel... lányom 14 éves... évente ha 1-szer beteg sokat mondok... fiam most 5 hetes, de nála se sterilizálom a környezetet, mert hozzá kell szoknia mindenhez ezzel erősítve az immunrendszertét :) most aztán jöhetnek az anyatigrisek lepontozni :D
2014. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is úgy gondolom, hogy amikor már mászik, kúszik (pláne kertes házban) nem sok értelme van. Amíg még csak fekszik meg esetleg rágcsál dolgokat, addig azokat amiket a szájába vesz azért sterilizálni fogom, de utána szerintem felesleges. Hogy ez hány hós korától lesz nem tudom,gondolom kb. 6-8
2014. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alig vártam, hogy válaszoljon valaki, most néztem vissza a kérdésre... azt hittem a gyereket akarok sterilizálni... mármint "orvosilag"... ne haragudj!! :)
2014. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es! először ahogy ránéztem a kérdésre én is azt hittem és szörnyülködve léptem rá... de akkor már volt egy válasz, így megnyugodtam én is! :D "2"
2014. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha semmit nem sterilizáltam a babónak. 11 hetes. Személy szerint azért nem teszem, hogy megerősödjön az immunrendszere. Vannak, akik azért teszik, nehogy beteg legyen. Pillanatnyilag nem is lesz beteg, de utána, amikor kikerül ebből a 'steril környezetből', lehet hogy mindenféle betegséget összeszed.
2014. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor pontositok: meddig kell a cumisuvegeket, cumikat sterilizalni? A környezetet en sem sterilizalom, sőt a ruhákat sem mosom külön... Szóval nem esek túlzásokba, en is azt gondolom, hogy erősödjön csak az immunrendszere, de azért az elején, azokat s dolgokat, amiket a szájába vesz sterilizalni kell.
2014. máj. 15. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kb 3 hónapos koráig sterilizáltam a cumikat, üvegeket minden nap. Aztán már csak 3-4 naponta, majd hetente-két hetente. Aztán elhagytam, forró vízzel mosom el a dolgait szerintem annak elégnek kell lennie.

Szóval rendszeresen 4 hós koráig fertőtlenítettem, utána csak időközönként. A környezetet nem kell fertőtleníteni, időnként le kell törölni a port, függönyt kimosni és feltakarítani.

2014. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!