Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kórházba érdemes vinni...

A kórházba érdemes vinni mellszívót? Ha viszek, azt ott tudják sterilizálni?

Figyelt kérdés
Általánosságban is érdekel, de ha valakinek van tapasztalata a Jáhn Ferenc Kórházzal kapcsolatosan, azt szívesen venném! Ja, még valami: bimbóvédőt vegyek előre? Biztos kelleni fog?
2008. aug. 28. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vittem mellszívót, mert volt a kórházban is, ráadásul gépi, nekem meg csak kézi volt otthon. Mondjuk én a kórházit nem is használtam, mert nem volt még tejem, csak előtej, nem volt mit fejni amíg bent voltunk. Viszont bibmóvédő jó ha van, nekem úgy kellett behozatnom, de addigra már véresre rágta a kisfiam a mellem. Nem olyan nagy összeg egy ilyen bimbóvédő, és ha kell, akkor kéznél van.
2008. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ott szültem 6, lassan 7 hete. Én nem vittem, DE szerintem vigyél, mert én megbántam. Ha az idő alatt még bent vagy a kórházba, megindul a tejcsid, és a baba nem szívja ki rendesen, nagyon-nagyon tud fájni, mint ha 2 kő lenne a cicid helyén. Tehát szerintem vigyél. Lehet venni ott is amúgy 3500 Ft-ért, de akik azt megvették nem nagyon voltak megelégedve vele, nehéz használni. Én a kézi Avent mellszívót tudom nekem ajánlani. Nem fáj, viszont az utolsó cseppet is kiszívja. Amúgy kisterilizálják ott ha megkéred Őket. Bimbóvédőt ne vegyél, majd veszel ott ha kell. A bolti úgyse olyan jó mint a kórházi. A kórházról: nem vészes, bár lehetne jobb is. Egy szobában 4-5 lány van. A baba kap ruhát. Pelenkát, popsitörlőt vigyél, mert amikor kint van nálad a baba, sajátot kell használni. Reggel 7-8 ig, 10-fél 5ig, aztán 7-től 11ig van nálatok a baba. Köztes időben visszaviszik Őket az újjszülött osztályra, vizsgálgatják Őket. Meg akkor van nálatok is vizit. A kajcsi ehető. Csecsemősök, nővérek aranyosak, babaközpontúak. Fürdő, wc van a szobákban, az nem túl tiszta. Vigyél papucsot zuhanyzáshoz, wc-re papír kendőt. 72 órát tartanak bent. Röviden ennyi.
2008. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél! (Amúgy pont kézi Aventot vettem.)
2008. aug. 29. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz még ha kiváncsi vagy valamire, szívesen segítek, ha tudok. 2. válaszoló
2008. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh, köszi! Nekem nincs fogadott dokim. Neked volt? Kinél szültél? A csecsemősök segítenek, kedvesek? Azt hallottam nem igazán, sőt.. Egyébként sok boldogságot a bébihez! (Bárcsak én is már a kezemben tarthatnám.)
2008. aug. 29. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem sem volt fogadott dokim, nem láttam értelmét és nem is bántam meg. nekem nem volt különösen próblémám a csecsemősökkel. azzal voltak csak gorombák akik nem nagyon foglalkoztak a babájukkal (volt egy két lány akik fél óránként jártak le cigizni)
2008. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!