Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen sírós a lányom,...

Miért ilyen sírós a lányom, meddig lesz ez?

Figyelt kérdés

Én már totál kivagyok. Ha meghallom, hogy sír gyomoridegem lesz :(

Még csak 10 hónapos, de úgy érzem 10 hónapja csak üvölt, 0-24 óráig, nem éhes, nem álmos nyávog nyíg mindig sir megállás nélkül, annyira fáradt vagyok. Éjszaka 2szer eszik, mennyire normális ez? Kipihenni magam nm tudom, mindig idegbeteg leszek. A párom segít de dolgozik nincs itthon mire hazajön a hajam tépem. Kb 12 ig birom de utána pokol, csak sir............................


2014. máj. 15. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki kell deríteni miért sír. Fáj valamije, allergiás vmire stb.
2014. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs felszoktatva? Találkoztam olyan babával, akit állandóan kézben kellett tartani, különben ordított.
2014. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Mindig is ilyen volt.

Második, nem tudom, én tudatosan figyelek erre. Pl. Elejétől fogva, ha felkelünk reggel átjövünk játszani, hagyom egy kicsit magába játszani, :(((

2014. máj. 15. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnállak!

Az én lányom is sírós volt nagyon, nehezen viseltem. Aztán amikor panaszkodtam, mindig rájöttem, hogy igaziból nem egész nap sír, csak azt éreztem belül, mert amikor elkezdett sírdogálni, én is a hajam téptem.

Tényleg egész nap, vagy csak sokszor?

Ő ugye amiatt sír, mert nem tudja magát másképpen kifejezni, ha fáradt is sír, ha valami nem tetszik neki, akkor is, ha fázik is...mindenért.

Nálunk akkor változott a helyzet, amikor elkezdett gagyarászni, kb 1 éves korában már nem csak sírt, ha valamit ki akart fejezni. Most csak akkor sír, ha tényleg gondja van.

Kitartást!!

2014. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valami baja csak van! A semmiért nem sír a gyerek!

Hányszor mennyit alszik? Mikor mennyit mit eszik?

Miket csinál? Eljártok valamerre ?

2014. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az én 2,-ik fiam pont ilyen volt..állandóan nyavíkolt,sírt,vinnyogott,nem tetszsést fejezte ki!Ő az a típusú baba volt aki képes volt azért sírni mert trüsszentett egyet!


1 éves kora körül kezdett javulni a helyzet!


keress rá neten:Szuperérzékeny baba!


Igenis vannak ilyen babák!

2014. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senki nem garantálja,h szuper nyugodt gyereked születik.meg kell tanulnod együtt élni vele.ha nincs oka sírni,akkor szimplán ilyen,el kell fogadnod.igenis reggel úgy kell felkelned,h ma türelmesebb leszek.ritka az a gyerek,akivel nincs gond.örülj neki,h egészséges.
2014. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen, ő most 14 hónapos. Akkor kezdett javulni a helyzet amikor megtanult mászni és jobban elfoglalta magát.

Ő is mindenért sírt és még most is hamar eltörik a mécses.

Pici baba korában egy álló hónapon át csak sírt (hasfájás, növekedési fájdalom), igen nehezen tudott alkalmazkodni a külvilághoz.

Ő is beletartozik a Hiperszenzitív babák sorába.

Most is nyűgösködik mert megint jön a foga, emiatt aludni sem tud rendesen és persze ezért fáradt.

Pár hete megy egyedül ezért így már jobb egy kicsit a helyzet.

Hidd el én is nehezen tudom kezelni ezt néha, de meg kell szokni.... KITARTÁS!

2014. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!