Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok nekem írni előnyöket-...

Tudnátok nekem írni előnyöket-hátrányokat novemberi születésű babáknál?

Figyelt kérdés
Nekem eddig két tavaszi gyerekem van, már az is fura, hogy nyáron is terhes leszek. Tavaszinál jó volt, h a szép időben hamar lehetett sétálni velük, de rossz volt, hogy féléves korul után a hozzátáplálásnál csak bébikajás gyümölcsöt adhattam nekik.
2014. máj. 16. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Hátrány: Ha csak nem 22-e után születik, akkor skorpió lesz a csillagjegye.
2014. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hozzátáplálás tényleg jó lesz,mert mire ehet,jönnek afriss gyümölcsök:)

Amúgy az elég rossz,hogy sokáig bent kell lenni szülés után,főleg ha nagy hideg van.Én októberben,majd a következőt novemberben szültem, eléggé megviseltek a hosszú téli esték:/

Ja és nekem elég nagy macera volt elindulni velük...nem tudom mekkorák a nagyobbak,nekem 2 volt a nagy mikor jött a kicsi,hát jól meg kellett szervezni a kimeneteleket(panelban lakunk).

Ami még nehezebb volt,hogy nyáron még nem mászott,így ölben volt szinte végig mikor játszón voltunk,mert ahhoz már nagy volt,hogy a babakocsiban ücsörögjön végig.

Kb ennyi jutott most eszembe:)

2014. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az előttem szólót. Nálunk folyton beteg volt, mert nagyobbtól mindent elkapott.
2014. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előny: mire elkezded a hozzátáplálást, lesz sok friss zöldség, gyümölcs. Karácsony nagycsaláddal!

Hátrány: kijutni a lakásból. Egy novemberi fiam és egy szilveszteri lányom van, 2 év korkülönbséggel, panellakásban élünk. Bent 30 fok...

2014. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előny: Hozzátáplálásnál friss gyümölcsök

Terhesség alatt rengeteg friss zöldséget,gyümölcsöt lehet enni

Hátrány: nagyon piciként sok ruhát kell ráadni az amúgy is az elején öltözni utáló csecsemőre,később mehetsz vele ki először sétálni

2014. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

November végére vagyok kiirva. akár át is csúszhatunk december elejére. Én is tartok a hosszú téli bezártságtól...:-(Bár addigra a nagyobbik 6,5 éves lesz , a kicsi 2,5. Mindennap kell menni sétálni és délután meg az iskolába a nagyért. Tavasszal könnyű volt, mert hamar jött a jó idő, pár ruhadarab elég volt a kicsinek.

2014. máj. 16. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
többet már leírtak előttem, én imádtam a terhesség alatti gyümölcsöket,hogy nem kellett télen nagykabátban nagy hassal járni, hogy nyáron már ült-állt a fűben, következő télen meg a nagy hóban már sétálva mentünk. A hozzátáplálásnál jöttek sorba a gyümölcsök, ez nagyon jó volt. Az nem volt probléma, hogy hideg jött a szülésem után, mi nagyon sokat sétáltunk az elejétől fogva, sőt mivel első gyerek volt, a nagy felöltöztetéseket sem vettem rossz néven, összehasonlításom nem volt. Engem egyedül az zavart, hogy nagyon sokat voltunk ketten otthon, kint már sötét volt, az elején nagyon sokat sírt a lányom, és így hosszúnak tűnt mindig az este, míg hazaért a párom. Ezen azért szerintem egy kis napfény biztos segített volna.
2014. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ugyan novemberi gyerekem nincs, de van október 30-i, van december 8-i és van egy január 16-i :). Engem a bezártság viselt meg a legjobban :( Meg a rövid nappalok, hogy alig tudtam valami programot csinálni az aktuális nagyobbal, mert hamar sötétedett. Hozzátáplálásnál jó volt, hogy viszonylagosan idénygyümölcsökkel tudtuk kezdeni
2014. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!