Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17hós gyerkőcötök hányszor...

17hós gyerkőcötök hányszor kel fel éjszaka?

Figyelt kérdés
Az enyém minimum 5* cumiért és stb.... .Már nagyon örülnék neki, ha áttudnám aludni az éjszakát.
2009. dec. 28. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kicsim nem ébred fel -7-6-ig,csak ha fogzik,de akkor is csak 2-szer,3-szor.
2009. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én babóm 20 hós.Nekem ez teljesen váltózó.Ha délután 3-4 órát alszik,akkor van hogy hajnali 1-körül oda kéreckedik közénk mert nem bír vissza aludni. Ha 2 órát alszik délután akkor regel 6-7 között jön oda közénk 8-9ig.Szerintem bolygathatja valamelyik foga a babódat,azért kell neki a cumi sokat.
2009. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi 1 szer kelünk fel cumiért vagy inni.de mostanában az is kimarad néha.
2009. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi 8 hónapja vettünk egy családi házat, de a 4 szobából még csak 1 sikerült megcsinálni. Lányom velünk alszik a saját ágyában, de néha úgy dönt, hogy ő nem akar és elkezd hajnali 4-kor vergődni, hisztizni. Na akkor ha néha férjem berág ágyastól kirakja az előszobába. Kb. 2 perc alatt észre veszi magát és alszik tovább. A legtöbb esetben viszont velünk alszik tovább, reggelre persze mindenki dög fáradt. Semmi baja nem lesz a gyereknek ha kap 1 kis szigort
2009. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát kérdezö megynyugtatlak az én 17hos fiam is sokszor 5x is ébred éjjel cumizik,hisztikézik,nyarvog iszik majd alszik is.Néha 5x néha 2x minimum :(
2009. dec. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszer sem 1 éves
2009. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 hónapos egyszer se
2009. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
éjjel max. 1x felsír, de nem kell bemenni hozzá, viszont koránkelő, 6-fél7kor kel.(este 8kor alszik)
2009. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!