Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszaka hány órát alszik 2...

Éjszaka hány órát alszik 2 éves gyerkőcötök? És nappal? Kel még éjszaka?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Este 8-tól reggel hétig alszik. Nappal csak délután 1-2 órát.
2010. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Este 1/2 10 körül fekszik, reggel 8-1/2 9-9-ig alszik. Ő még bizony felébred éjjel, de szerencsére hamar vissza tudom altatni. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor aludta végig az éjszakát. Nappal 1,5 ,nagy ritkán 2 órát alszik.
2010. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 hónap múlva lesz 2 éves.

Most, nyáron a nagyobb miatt később fekszünk, ami kb. 9 órát jelent, és, ha a nagy hagyja aludni, akkor kb. reggel 8-ig alszik. Éjjel már nem kel fel, ill. néha szólít, de mivel még egy szobában alszunk, csak hozzászólok és alszik is tovább.

Napközben min. 1, max. 2 órát alszik, egyszer.

2010. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

enyém még csak 17 hós, de azért leírom. MOST KEZDI ÁTALUDNI az éjszakát!!!!!!!!! hiphip!!! Nagyon örülünk, mert mindjárt érkezik a tesó, könnyebb lenne csak 1hez kelni.


Reggel fél8-kor kel (nagyon sokáig n6-kor ébredt... pokoli volt) déltől 2-ig alszik. Este 20:30-kor dől el és 6-kor ébred enni aztán visszaalszik fél8-ig. De ez csak most lett ilyen jó, előtte elég gááááz volt!

2010. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az én kisfiam két éves mult (28hós) este 9től alszik reggel fél9-9ig, van h egyszer kel hajnalban iszik és alszik tovább, de álltalában végig alszik. nappal nem alszik egyáltalán - már lassan fél éve - Most jön a kisteso nállunk is (egy hónap van még) nemtudom emnnyiben fog válltozni az alvási szokása a kicsinek, a pici mennyire fogja öt ébreszteni, és befolyásolni.
2010. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22 hós, este tíztől reggel hétig alszik, azaz 9 órát éjjel, nappal többnyire hármat, ritkán kettőt ebéd után.
2010. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 éves múlt júniusban, éjjel kb 9 órát alszik, és többször kel.

Nappal 2-2,5 órát alszik.

2010. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Most lesz 2 éves a lánykám. Én szintén egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor aludta át az éjszakát! :((( Este 10-kor fekszik, előbb egy perccel sem. Reggel 1/2 8-8-kor kel. Éjjelente 1X kel, hajnali 3 körül.

Üdv

2010. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17. 28-as vagyok. Nappal 2 óra körül fekszik és 2-2 1/2 órát alszik.
2010. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!