Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki Normaflore-t...

Használt valaki Normaflore-t hasfájásra? Hogy kell adagolni, és meddig?

Figyelt kérdés
5és fél hetes a kisfiam
2009. dec. 28. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasfájásra nem lesz jó,azt antibiotikum kúra után,szokták javasolni,hogy a bélflórát helyre billentse,egy 5 és fél hetes babának,még ki sem alakúlt a bélflórája,próbáld meg a grippe watert,espumisant,infacolt.
2009. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasfájásra infacol, vagy espumisan cseppet adjál neki. De biztos írnak majd többféle dolgot is nekünk ez vált be. A normaflore nem erre van. Hanem amikor antibiotikumot kap a bélflóra helyre állítására van,ahogy az előttem író írta
2009. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Itt olvastam,hogy jó lehet.

Google-be is beírtam,ott is azt olvasom,hogy használhat hasfájásra.

2009. dec. 28. 19:25
 4/10 A kérdező kommentje:

Mármint egy pl. egy hetes,vagy 10napos kúrára gondolok,

nem tüneti kezelésre.

2009. dec. 28. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is használtuk, nekünk az orvosi ügyeleten ajánlották. Érdemes megpróbálni, mi 1 dobozzal elhasználtunk. Napi egyet kapott. Aztán, ami még jó volt az az espumisan csepp.

Nem emlékszem már pontosan, hogy mivel magyarázta a dokinéni a normafloret. Valami olyasmit mondott, hogy a szüléskor, ha volt egy kis hüvelyfertőzés attól is lehet hasfájós a baba, mert valami baktérium lehet a kis beleiben. (Az én babám császáros volt, de ennek ellenére ezt ajánlotta, mert ártani semmiképpen sem fog.)

Most 7 hós a lányom, néha még most is adok neki normafloret, mert mi még mindig használjuk a papaverines görcsoldót a hasfájására. :(

2009. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a szájpenész attól múlt el. Attól is lehet hasfájása. Napi 1 ampullát kellett adni neki, felét reggel, felét este.
2010. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Mi is használnuk Normaflore-t, napi egyet ajánlott az orvos.Olvastam előző válaszokban, hogy csak antibotikum után használják.Mi soha nem kaptunk antibiotikumot, mégis ezt javasolta egy főorvos.Azt is mondta még, hogy mellette nyugodtan adhatom az Infacolt.A háziorvosunk is előírta, hogy minden kötelező oltás előtt pár napig adjak neki.

Felet kap reggel, felet pedig este.Mi 4 hetesen kezdtük, és rendszeresen 4 hétig kapta.Nálunk azért székleti problémák is voltak.Most csak néha adom neki pár napig, mert egyáltalán nem fáj a hasa.Most 4 hónapos.

2010. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is javasolta a doki, napi egy ampullát 10 napig, és nálunk sem antibiotikumos kezelés után, csak a hasfájásra. Infacolt is adtam minden etetés előtt.
2010. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a doki a Normaflore-t az antibiutikum szedése után írta fel!
2010. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18:15 -ös vagyok!

Nem felírta, hanem javasolta, hogy szedjem be!

2010. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!