Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek izzadás ellen?

Mit tegyek izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy már terhességem alatt is és azóta is nagyon izzadós lettem.Többször leizzadok egy nap alatt.Nem csak hónaljban hanem egész testem tapad az izzadságtól.Emiatt már kétnaponta mosok hajat is.Elmúlik ez.Nálatok hogy volt.8 hónapja szültem.
2009. dec. 28. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg szoptattam végig ez volt. A prolaktin miatt. Hát, nem nagyon tudsz mást csinálni, mint hogy fokozottan ügyelsz a testi higiéniára. Én nyáron 3-szor is zuhanyoztam, többször átöltöztem, meg alkoholtartalmú dezodort használtam.
2009. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezzel a problémával szenvedtem, de most 7 hónapos a fiam , és már elmúlt ez az izzadás. Először azt hittem az izzadásgátlómmal van valami baj:). A hormonok miatt van. A barátnőmnek már elmúlt egy éves a kislánya, és nála még mindig van ez az izzadás. Kitartás, bár tudom nagyon kellemetlen.
2009. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek ettől, 6 hós a baba, és még szopizik egy keveset. Nekem az éjszakák a legrosszabbak, van hogy reggel úgy ébredek, hogy - szó szerint - tiszta víz a pólóm. Remélem elmúlik, mert nagyon kellemetlen, néha bűzbogárnak érzem magam :((
2009. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izzadós lettem szülés után. 10 és fél hóig szopizott a babám, most 13 és fél hós és most állt vissza talán az eredeti állapot.
2009. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,látom nem vagyok egyedi eset.
2009. dec. 29. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!