Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kóros izzadás ellen valami...

Kóros izzadás ellen valami erős hatóanyag?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már mindent kipróbáltam. Solutio antisudorica-t, exodort, stb stb. De egyszerűen nem segít semmi! Egy-két hétig jó aztán minden kezdődik előröl!

Valaki tud valami hiper-szuper megoldást? Szinte biztos, hogy hiperhidrózisban szenvedek! Válaszotokat előre is köszönöm! :(


2011. szept. 19. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász tud erre adni neked készítményt.az ilyen jellegű izzadást csak ő kezelheti.
2011. szept. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert azt hitted, hogy a solutio antisudorica-t ha felkened, örökre elmúlik az izzadás? :D nekem se hat 2 hétnél tovább, ha egyszer bekenem. sőt! én minden nap kenem vele. ha nem használnám folyamatosan, persze, hogy nem hatna!

lehet, már csak bemagyarázod magadnak a betegséget. ha leáll a sa. hatása, kezd újra!

ha ezek után se marad tartós a hatása, tényleg keress fel egy dokit!

2011. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem se használt az antisudorica :S nekem a bőrgyógyász most hintőpor frmájában írta fel és így mintha jobb lenne :)
2011. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amanda: Hiába, használtam vagy másfél hétig az SA-t, első hétben teljesen használt, az volt életem legszebb hete, aztán elmúlt, de még használtam pár napig, de akkor már teljesen elmúlt a hatása. Aztán vártam vele 2-3 hónapot, mikor a barátnőm vett, s akkor én is kipróbáltam újra, s semmi hatása. Sajnos ez van. Ugyan így jártam az Exodorral, meg vmi Dry izével is...Már vízben oldott szódabikarbónát is kipróbáltam...mert állítólag az is használ. Igen használt 30 percig. Szóval már kezd eléggé reménytelen lenni az esetem. :(
2011. szept. 20. 19:54
 5/6 A kérdező kommentje:
S a hintőporosat lehet vény nélkül kapni? Mert akkor lehet azt próbálnám ki mielőtt azt írja a doki, s kiderül h az sem használ. :D Bocsánat, de én már csak ilyen pesszimista vagyok ezen a téren:(
2011. szept. 20. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs,nekem ő írta fel :/
2011. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!