Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huzattól begyulladt szem fertőző?

Huzattól begyulladt szem fertőző?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak begyulladt a szeme,váladékozik,összeragad reggelre,kamillával mosom neki.

Elviszem ma orvoshoz,de nem tudom,hogy fertőző-e?


2009. dec. 29. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Végülis, a gennyesedést baktérium okozza, szerintem. Mint az influenza, úgy nem fertőző, csak közvetlen kontaktus útján.

Igaz én már felnőtt vagyok, nekem egyszer volt és tényleg csak az orvos által felírt krém használt.

2009. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

az én fiamnak már 1hós kora óta ilyen,és a kamilla NEM jó rá!!Nekünk is a szemészeten mondták.Mi kaptunk egy szemcseppet ott,az jó.De most az egyik szeméből átvitte a másikba.A jobb meggyógyult,most a bal váladékozik:S

2009. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen a tanácsot!

Az én kisfiamnak is nagyon érzékeny a szeme születésétől.

Elvittem ma orvoshoz,ő is azt mondta ne kamillázzam,mert allergiás lehet rá.

Írt szemcseppet és azt tanácsolta,ha meggyógyul vigyem el szemészhez,mert lehet,hogy a könnycsatornájával van baj.

2009. dec. 29. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még homeopátiás bogyóval próbálkozhatnátok. Hátha nem kell átmosni a könnycsatornáját. (barátnőm dolgozott szemészeten, hallottam ahogy mosták...)
2009. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előtted író vagyok.nem minden esetben mossák át rögtön a könnycsatornát,csak ha nagyon fontosnak találják...milyen szemcseppet kaptatok?jobbulást kívánok a kis szemének!!
2009. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Tobrex cseppet írt fel az orvos tegnap,

a mi orvosunk gyógyszertárit szokott felírni hasonló problémára

2009. dec. 30. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!