Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes lehet már 13-14hónapos...

Érdemes lehet már 13-14hónaposnak bilit venni ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Nem akarom még rá szoktatni. csak hogy megismerje.

2014. máj. 19. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekunk van eleg reg ota, jot jatszik vele. Altalaban raall vagy felboritja, raulni meg nem akart sose. 1 eves kora elott kapta, most 14 honapos.
2014. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lányomnak mi kb 10 hónapos korában megvettük. Igen ő is eljátszott vele:) Van egyébként aki elkezdi ennyi idősen a rászoktatást. Szerintem majd eljön az ideje, amikor meg érik rá, ezt nem szabad erőltetni.
2014. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Veszteni valód nincs vele szerintem. Sőt ha mondjuk fürdés előtt szokott pisilni, akkor ezt megkísérelheted a bilin is. Ki tudja, lehet, hogy "ráérez a lényegre". :)
2014. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor meg kockáztatom és következő hónapban veszek neki :)
2014. máj. 19. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom születése óta ismeri a bilit mint olyat a bátyja révén. 1 éves kora körül már előszeretettel tette a fejére, meg egyéb módon tornázott rajta. Sőt, üldögélni is szeret rajta, pelus nélkül is, de hiába 2 éves, még soha nem sikerült bele semmi. :)
2014. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi most vettünk a kisfiamnak 2 hete. 14 hónapos. Játszik vele, meg apa néha ráülteti hogy szokja. :)

Én nyárra tervezem elkezdeni a bilire szoktatást, júliusban mert júni végén megyünk külföldre nyaralni és ott nem akarok kínlódni ezzel, ezért ha haza jöttünk akkor nekiállunk próbálkozni.

Próbálom felkészíteni rá a kisfiamat, ha bekakilt mindig megkérdezem hogy kakiltál? Bele kakiltál a pelusba? Hogy ismerje a kaki szót, vagyis hogy tudja mihez kötni. A pisivel ugyan így. Így talán egy-két hónap múlva eljutunk odáig hogy tudni fogja értelmezni a kakilást és pisilést. :)

2014. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen kerdesem egyszer :) Tobbgyermekes anyukak mondtak, hogy minek? Nem ugy kezdodik a szobatisztasag, hogy "megismerkedik a bilivel". LAt teged a wc-n, osszekoti o majd azzal. Mivel nekem is elso gyerek, en azert csak beszereztem bilit, es ultetgetem a lanyomat ra ;) Nem fogunk elobb szobatisztak lenni, mint amugy ezt megertem. De en azert csak megprobalom ;)


Az utolso valaszolonak: nem feltetlen koti ugy ossze a dolgokat, ahogy te szeretned. 6 het mulva sem biztos, hogy fogja. A lanyom 14 honaposan ha nyomott, mondta az erolkodes kozben, hogy kaka...majd mentunk is cserelni. Ez ahogy jott, ugy mult el!!! Nem is ertem, hisz a szot ismeri, es tudta is mar hasznalni. Most nem erdekli. En is mondom am neki, hogy kaka van, ki kell venni stb. 16 honapos. Nem erti/nem erdekli. Ettol meg persze el lehet kezdeni, mint ahogy en is elkezdem, miert ne ;) Ha nem sikerul akkor sincs semmi, a kov. nyaron is meg csak 2 es fel lesz!

2014. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nálunk már most 13hónaposan ha be kakil jön és mondja hogy Pű és mutat a pelusra :) szóval már érti és jelez ha kaki van. :)
2014. máj. 21. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Az jo ;) Nalunk ma is fel delutan szarosan volt. En nem voltam itthon, az apja meg nem erezte. Oszinten szolva mar este en sem. De egesz szepen ra volt gyogyulva a popsijara mar ;) Szoval asszem nalunk ez a kerdes meg nem mostani :( Pedig en probalom, de a bili es wc sem tetszik neki :(
2014. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!