Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hová lehet elvinni a...

Anyukák, hová lehet elvinni a 7 hónapos lányomat ha nagyon hízik? Milyen dokihoz?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem ki egy kérdést és azt írták vigyem el kivizsgálták. Na de a doki azt mondta ilyen korban nem vizsgálják meg! Tényleg????

Valami oka csak van. 10,5 kg 70 cm. 4520-al született.

Egésznap mászik felül és feláll. Nem eszik sokat!!!!

Inkább azt mondták vegyek ki pár dolgot az étrendjéből és ne haggyam sokat aludni mert akkor is hízik. :@


2014. máj. 20. 06:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Lehet, h a dokinak van igaza??:)

Orvoshoz emiatt ennyi idősen? Egyébként láttam egy kisfiút aki 9 hónaposan 12 kg volt, és kevesebb súllyal született, mint a te lányod, erős , szép, formás, egészséges baba volt.

Az én fiam 4 hónaposan 8 kg volt, 7,5 hónaposan volt 10 kg, egy évesen 11,5, szóval lelassult a gyarapodása. Eszembe nem jutott emaitt dokihoz vinni:)

Ne etesd túl és gyakran, lesz majd idő amikor hiányolni fogod a hurkáit:)

2014. máj. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az előző voltam.

(Azt nem igazán értem, hogy mi értelme volt feltenni ezt a kérdest, úgy, hogy egyszer már összezavartak itt a gyik-on....)

2014. máj. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3200 gr született egy évesen 12 kg volt.Ki voltam,hogy egyfolytában hízott,és minden hónapban leszúrt a doktornő.De 2 évesesen 12kg 80 dkg volt.Most 4 éves és teljesen áttlagos.Amikor elindult,már nem hizott annyit.Ne aggódj:)
2014. máj. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A testvérem három gyereke közül mindegyik 10 kiló fölött volt 6 hónaposan, sőt az egyik konkrétan 12. 3500-4000 gr között volt a születési súlyuk. Már nagyok, semmi bajuk. Kb. 1 éves korukig mondhatom, hogy ducik voltak, utána már nem. 2-3 évesen meg már teljesen átlagos testalkatúak voltak.
2014. máj. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem vészes az a 10,5 kg, és hamarosan feláll, elindul és akkor gizda lesz. A fiam kb 10 kg volt 1 évesen, most 2 éves és 10,6 kg, csak a magassága nő, és vékony lett, nem áll meg egész nap. Legyen egy kis tartalék a lányodon mert betegség alatt fogyni szoktak, nincs étvágyuk. Egyébként amikor megszültetett a lányod, akkor sem volt kicsi!! Normális neki ez a súly.
2014. máj. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Első azért irtam ki mert a tegnapit lehet má nem nézik.

Reméllem tényleg nincs gond.

2014. máj. 20. 07:59
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd már szerencsétlen gyereket élni!

6 hónaposan 2szeres a súlyuk (születési) azaz nálatok 9040

akkor mit vársz? Majd lelassul, basszus 7 hónaposan ugysem vonhatsz meg tőle ételt, és nem is fogyóztathatod :S

2014. máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó hidd el hagyom élni. Csak nem tudom te mit szólnál ha az én helyzetemben lennél. Mert most akkora a súlya mint pl egy 1 évesnek.
2014. máj. 20. 08:30
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Azért nem nagyon értek egyet itt pár emberrel.

10,5kg nagyon sok, főleg ha gyorsan hízik, sok mozgás mellett is.

Elsőnek a gyermekorvosnak mond el a panaszod, majd ha szükséges Ő továbbküld téged (úgy sem fog).

Azt fogja mondani, hogy az étrendjén változtass.

Több gyümölcs, napi 5 étkezés.

Nálunk erre állt be.

Reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora, néha meg egy plusz étkezés, de az ritka.


Kislányom 7,5 hónapos és 7 kg. 3040-el született.

2014. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
én sem értek egyet, 7 hónaposan ez a súly rengeteg. Én tuti utánajárnék, ha más nem, magánúton.
2014. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!