Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyíregyháza SóstóZoo-ba...

Nyíregyháza SóstóZoo-ba szeretném elvinni a lányomat. Még nem vonatoztunk, hol kell leszállnunk a Budapest-Záhony vonatról?

Figyelt kérdés

A neten a menetrenden láttam a következőt:

Nyíregyháza - Sóstó - Sóstóhegy.

Nyíregyháza térképét nézve több helyen van olyan, hogy "egyéb vasúti megállóhely". Ez mit jelent? Ez a vonat megáll ezeken a helyeken is? Ha nem Nyíregyházán, hanem Sóstón szállok le, az jó lesz? Vagy hogy?


2010. júl. 17. 15:44
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem menj végig Nyíregyházáig. (Legalábbis én így tudom elmagyarázni :) ) Leszállsz a ny.házi állomáson, kimész, és látsz buszmegállóhelyeket. Felszálltok a sóstói buszra, azaz a 8asra. Lesznek erdős részek, stb. és a Vadasparknál leszálltok! Sok sikert. Itt vannak a 8as busz megállóhelyei

VASÚTÁLLOMÁS

TOLDI U.

SZABOLCS U.

BESSENYEI TÉR

EGYHÁZ U.

KOSSUTH U. 9.

DOHÁNY U.

STADION U.

TENISZPÁLYA

ETELKÖZ

SÓSTÓI ÚTI KÓRHÁZ

VADASPARK

KRÚDY VIGADÓ

SÓSTÓGYÓGYFÜRDŐ

2010. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja és még valami (előző vagyok) amikor a busz megáll az állatkertnél, nem biztos, hogy látni fogjátok a bejáratot, ezért szerintem inkább kérjétek meg a buszsofőrt, hogy szóljon nektek. De ha mégis tovább mennétek, akkor a következő megállótól visszagyalogolva sincs messze. Jó szórakozást! :)
2010. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly még volt kisvasút Sóstóra, idén már sajnos nincsen! :(((
2010. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet Sóstó megállóhelyig menni vonattal (100b vasútvonal), de nem érdemes. Sokat kell gyalogolni, és Nyíregyházán az áthaladó vonat (sebes) is vár 20-30 percet. Érdemes a 8-as buszt választani, az a bejárat előtt tesz le. :)
2012. aug. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!