Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki hosszu ideig...

Volt valaki hosszu ideig tünetmentesen terhes?

Figyelt kérdés
A hosszu idö alatt 2-3 honapot ertek. Az is erdekelne, ha valaki nem tervezte a babat, es az orvos közölte vele, mikor mar legalabb 2 honapos terhes volt. Van ilyen, hogy semmi tünet nincs a menstruacio elmaradasat kiveve?

2014. máj. 20. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Semmilyen klasszikus tünetem nem volt. Félidőtől nőni kezdett a hasam, ennyi. A végén volt egy kis vizesedés. Más nem. :)
2014. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tudtam, hogy terhes vagyok, mert kezeléssel lett a babánk, de azon kívül, hogy nőtt a hasam semmilyen tünetem nem volt. A 14. hétig még véreztem is. Persze nem 4 hetente, hanem össze-vissza, de nekem előtte is pont ilyen össze-visszaság volt a vérzésem. Ha spontán estem volna teherbe és nem csinálok tesztet, lehet hogy csak a 18. hét környékén vettem volna észre.
2014. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11 hetes terhesen mentem először dokihoz. Előtte pár nappal teszteltem pozitívat barátnői és szülői nyaggatás miatt, ők már mind tudták, hogy terhes vagyok. Semmi tünetem nem volt, vérzéskimaradás nem tűnt fel mert akkor hagytam el a fogamzásgátlót, elkezdtük a lakásfelújítást és akkor volt az esküvőnk is. Nászúton még gumival védekeztünk, pedig akkor már legalább 8 hetes kismama voltam. Nem volt kifejezetten tervezett baba a kislányom, egy évet még várni akartunk esküvő után. Most 27 hetes vagyok a második kislányunkkal, vérzéskimaradás napján már hánytam, erős pozitívat teszteltem és egész nap rosszul voltam. Úgyhogy nincs két egyforma terhesség.
2014. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!
2014. máj. 20. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hetesen vettük észre véletlenül, még a mensesem is megjött időben. Uh-ra mentem, de más miatt. Csináltunk tesztet és most már 7 hónapos. A báttyja 19 hónapos.

Semmi tünetem nem volt.

2014. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én. Már 7 hetes voltam, mire megtudtam, hogy babát várok. Előtte is volt, hogy sokat késett, én meg azért mentem el dokihoz, hogy nézze meg, mi már a baj a ciklusommal. Meglepődtem rendesen.

Ha utólag visszagondolok, mellfeszülés, petefészek szurkálás voltak az egyedüli tüneteim, de nem figyeltem fel rájuk, mivel ciklus közben is sokszor erősebben szúrt a petefészkem és a melleim is volt, hogy 2 hétig is fájtak.

2014. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vérzéskimaradás miatt csináltam tesztet, de negatív volt. Elkezdtem hízni, meg kis pigmentfoltjaim lettek, szóval belenéztem egyik nap a tükörbe, és azonnal vettem mégegy tesztet, és pozitív volt. De semmi más tünetem nem volt.
2014. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!