Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha volt már egy terhességem,...

Ha volt már egy terhességem, amikor 9 hetesen megállt a szíve, és műszeres befejezés lett a vége (tünetmentesen), akkor ez ugye nem feltétlen terhességi hormon hiánya miatt volt? Kell valamit szednem ha most újra terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen komoly kérdésben miért nem az orvost kérdezed???
2009. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy jártam az első terhességemmel, 9 hetesen, tünetmentesen. Nem néztek hormonszintet. Mikor újra teherbe estem, kapta Utrogestant, de ennél már barna folyásom is volt.


28 hetes kismami

2009. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez tortent csak 8 hetesen. A masodik terhessegemmel eddig nincs semmi gond, most 25 hetes vagyok. Nem szedtem semmi hormonpotlast, gyogyszert, az elso terhessegemnel es a masodiknal sem. A legtobb esetben termeszetes szelekciorol van szo nem feltetlenul hormonhiany. Persze azert beszld meg a dokiddal, hogy o mit javasol.
2009. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés,engem is foglalkoztat.

Nekem is 9 hetesen volt missedem.

2 hónapig tojtak a fejemre utánna,de én erőszakoskodtam,hogy nézzenek meg ezt-azt mert még van tejem.

Erre kiderült magas a prolaktinom.

Jó,kaptam rá gyógyszert szedtem is 2 hónapig.

Most ellenőrizték a szintet,130 lett,szerintük már jó.

(endokrinológushoz jártam).

Közölte el lehet hagyni a gyógyszert!

De,én pánikolok,hogy mi van ha megint ez lesz a baj!

Akkor azt mondták,hogy nincs jelentősége a következő terhességnél semminek!

Szerintem ezek után igenis lenne!

2009. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is pont ez történt a 9. héten, nem volt semmi tünet. Most a 17. héten vagyok és én duphastont szedtem a 12. hétig. Először csak felírta és azt mondta akkor szedjem, ha kicsit görcsölök vagy ha barnázok, de én már másnap elkezdtem szedni, pedig nem volt semmi tünet. Gondoltam ártani nem árthat és hát az elsőnél sem volt tünetem!


Egyébként nekem is azt mondta az orvos, hogy biztos beteg lett volna és kivizsgálást csak a 3. ilyen eset után szoktak csinálni.

2009. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!