Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az "alap babakelengyébe"...

Az "alap babakelengyébe" beletartozik a járóka és a pihenőszék is?

Figyelt kérdés
Novemberre várjuk a babát, de nem tudom vegyek e neki járókát ill. pihenőszéket. Vagy majd ráérünk ha már megszületik? Hogy mit fog szeretni meg hasonlók?
2008. júl. 29. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 9 héttel ezelőtt született meg a Kislányom, pihenőszáket most vettünk Neki (akciós volt) és imádja ez megkönnyíti a napjaimat nekem is mert ki tudom vinni a konyhába és aranyosan elnézeget benne mindenhol.

Járókáról nem tudok nyilatkozni (nekünk nincs) és a védőnő azt mondta, hogy igazán nagy lakásba jó.

2008. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához!:) Köszi szépen a választ!
2008. júl. 29. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolút ráérsz még. A járókát most kezdtük el használni 4 hónaposan. Ha pihenőszéket veszel akkor a hintázóst javaslom ami elemmel működik. 10000ft volt a TeszVesz-en, tökéletes, zenél, hintázik, imádja a kicsi és könnyen magammal is tudom vinni és egyszerűen összecsukható. Nyaralni is vittük.
2008. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tartozik bele. Nyugodtan ráérsz megvenni bármikor. Mi pihenőszéket akkor vettünk, mikor a kisfiam kb. 2 hónapos volt. Akkor kb 1-1,5 hónapig nagyon jól tudtuk használni, könnyű volt így a lakásban ide-oda vinni a picit, és hintázni is tudott benne. Viszont most már 4 hónapos elmúlt, és egyáltalán nem tudjuk használni, mert nagyon mozgékony baba lett, imád forgolódni, és nem marad meg a pihenőszékben, hiába hintáztatom, vagy hiába teszek rá zenélő játékokat. Most már sokkal szívesebben fekszik a földön egy pléden, és onnan nézelődik, ill. játszik a játékaival, és ott szabadon tud forgolódni. Szerintem, éppen ezért, nem szabad a vásárlást elkapkodni.

Járókánk nincs, és szerintem nem is lesz

2008. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor járókát egyelőre nem veszünk, pihenőszéket szerintem majd igen.

Tudom, hogy ráérek csak nem akarok majd kapkodni, ezért már jó előre gondolkodom mi kellhet majd.:) És megérdeklődöm van e értelme.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2008. júl. 29. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem egyik sem tartozik bele.Én pihenőszéket biztos nem fogok venni,mert remek babahordónk van,ami hintázik is.Járókát sincs szándékombn venni,de ez majd kiderül milyen lesz a babóm.Játszószőnyeget(játékhidast) viszont vettünk,az fejleszti is Őt és én eddig csak jót halottam az ismerősöktől,hogy 1-2 Órát simán elvan rajta.29 hetes pocis
2008. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Járóka helyett sokan utazóágyat vesznek. Azt könnyen össze lehet csukni, van hozzá külön hordozótáska és ha pl. a nagyszülők meszze laknak és mentek több napra hozzájuk akkor nyugodtan aludhat benne a baba. A járóka tényleg nagy térbe való, és vagy nem lehet összecsukni, vagy még akkor is hatalmas.
2008. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!